Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a dalszövegről?

Figyelt kérdés
Szeretnék öszinte kritikát kapni a szövegemmel kapcsolatban, a válaszokat előre is köszönöm.

2021. júl. 12. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol a szöveg?
2021. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már jön is.
2021. júl. 12. 14:39
 3/7 A kérdező kommentje:
Áldás voltál mikor megjelentél Fátylat hoztál megmentettél Azt mondtad azért vagy itt, hogy segítsél Bíztam benned, de te elmentél Hadd közöljem, hogy elkéstél a szívembe mostanra tört döftél a szavad már rég nem számít semmit Nem érdekel ki-ki mi mást állít Így is túl sok bajt kavartál Választhatsz börtön vagy halál Hátrálni nem tudhatsz már hadd közöljem, hogy elkéstél a szívembe mostanra tört döftél Még jobban tönkretettél, megsebeztél, átvertél Hála neked nem bízom senkiben mélyebb nyomot hagytál mint azt reméltem Teljesen felkavartál Álló vízből folyót csináltál Lelkem mélyén eltörtél Tengerből csermelyé tettél Szívemet elzártad elmém most fellázad Patakot megfolytád Vízesés zúdul rád Hadd közöljem, hogy elkéstél a szívembe mostanra tört döftél Sokáig hiába vártam rás, ha szóltam válaszra sem méltattál Eszemet elhagytam szívemet elzártad Nem hagytál semmit sem. Kopár sivataggá lettem Érzelmem kevés van egyik sem boldogság Így most haragom zúdul rád Nem maradt semmi más Egy könnyet sem ejtettem érted meg főleg nem Egyszerű báb lettem Egyszerűen csak léteztem Ha bocsánatot kérnél vagy sajnálnál Hadd közöljem, hogy elkéstél a szívembe mostanra tört döftél Még jobban tönkretettél, megsebeztél, átvertél A szívem már kiégett fekete széné lett Senki sem segíthet De eshet az eső vagy fújhat a szél én most felállok és elfelejtem, hogy valaha is léteztél, léteztél... léteztél...
2021. júl. 12. 14:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vicces
2021. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas, nagyon közhelyes, és egy gáz ember képét festi le. Dalszövegnek borzalmas, de elhiszem hogy neked feszültségoldó volt kiadni magadból, és ezek az önterepiák hatásosak tudnak lenni.
2021. júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez lehet, hogy fura lesz, de teljesen egyetértek és itt is csak azért raktam közé, mert így már nem csak az enyém. Nem tudom, hogy van-e ennek értelme, de úgymond ez is a terápia része, hogy megosztom másokkal is.
2021. júl. 12. 15:04
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy virtuális ölelést küldök neked 😃 és még annyit, hogy együttérzek veled! 😘 5-ös voltam. Pusszancs
2021. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!