Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a BTS tagjai...

Szerintetek a BTS tagjai melyik házba kerülnének a roxfortba?

Figyelt kérdés
Lehet más bandákról is, például Twice Exo Stray kids Blackpink Itzy... Stb.😁

2021. júl. 15. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Most a shifting miatt kérded vagy csak úgy???
2021. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
2021. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%

Nem tom hogy jon ez ide de lehet be sem kerülnének mert nincs semmi esely rá hogy varázslok lesznek! A hp világa amugy eléggé áthidalhatatlan kaszt rendszer amivel nincs is baj a valos világ is magyon hasonló!

Na most nézzünk meg a házakat!

Griffendél: (ami az egyik nagy ház)

Erő, bátorság, őszinteség, igazság!


Hugrabug:kemény munka, elhivatottság, szorgalom


Hollohát:tudás, intelligencia, tanulás vágy


Ez és a hugrabug a két utolsó rangban hugrabugnál van még az is hogy a balfácának kerülnek be azaz a kevésbé tehetségesek míg a hollóhátba is habár okosak de ennyi kevésbé tudják a gyakorlatba átültetni…


Mardekár:(másik nagy ház) agyafurt, vezéregyén, ravasz, ambiciózus…


Na most bts személyisége és életstílusa…

1. Nem ravasz

2. Nem vezéregyéniségek

3. Nem bátrak

4. Nem igazak/öszinték (konkrétan egy hazugságban élnek és semmi pénzért nem mondanak el azt hogy igazából járnak valakivel nagyon boldogok…)

5. Tudás? Habár 1-2 villamos mérnök lett de bocsánat őszintén az egyetemeken mindenki arra megy mert a legegyszerűbb és az egész világon tapasztalom ezt hogy bizony mérnök csak épp villamos …

Viszont a többi tagnak zenei sulija van és azok aztán tényleg nem éles kések


Viszont kemény munka meg szorgalom az van

Hugrabug más lehetőség nincs

2021. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

#3 Hogy állíthatod, hogy nem bátrak? Ismered őket? Ettől függetlenül lehet, hogy igazad van, de az információ hiány miatt ezt nem jelentheted ki.

"Nem vezéregyéniségek" Sztem Namjoon az, különben nem lenne leader. Legalábbis én így gondolom. "Nem ravaszak" megintcsak egy olyan dolog amit nem tudhatsz. Az, hogy mennyi a tudásuk megintcsak találgatás, mert az egyetemi végzettség sem feltétlenül tükröz mindent. Láttam én más olyan diplomásokat, akiket észben a 8.keres általános iskolások is lekőröznek és láttam kifejezetten értelmes és művelt szakmunkást is. Szóval ez sem mérvadó. Jó persze egy matematikus, vagy fizikus nyilván nem buta, de mondjuk ha valaki bölcsész az nem azt jelenti, hogy hű de nagy ész, csak azért mert diplomás. Sőt a diplomát az emberek az érdeklődési körük szerint szerzik meg és nem feltétlenül tudásuk szerint. Nem minden értelmes ember mérnök, fizikus, matematikus, orvos stb. Mert lehet, hogy épp nem az érdekli. Pl azért mert valaki zenei suliban végez, az nem azt jelenti, hogy nem lehet okos, csak épp az érdekli. Úgyhogy ez így egy felesleges és túl egyszerű eszmefuttatás volt sztem.

De szerintem is egyébként a Hugrabug illene rájuk leginkább, bár tanulásvágy van bennük. Ha nem is elméleti tudás, hanem tánc és ének. Ha nem lenne bennük tanulásvágy ezek iránt akkor nem tartanának itt.

2021. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%

4 részben igazad van én is lattam azt hogy diploma és 8 alt vagy pedig szakma és a tudás igaz nem ettől függ pl egy átlagos festőnek is elég nagy tudása van mert ismernie kell a festék anyagokat a festés folyamatokat hogy vizesedik fal ellenlépéseket stb

De bátorság? Igen az nincs mivel sosem merik vállalni a gondolataikat!

Ravaszság? Az lehet van de nem olyan dorzsoltek! A ravaszság nem itt kezdődik volt szerencsém igazán dörzsölt emberekkel talalkozni akik a gatyát is ledumálják az emberről!

És vezéregyeniseg? Komolyan kpop idolok??? 😅😂😂😅 konkrétan szolga lelkűek mert kussban vannak csak akkor szólalnak meg ha a gazdi azt mondja hiába van “leader” a csapatban ez nem jelent semmit nincs konkrét funkciója mert a manager a leader utána a stylist utána a tánc tanár utána az enek tanár utána a producer utána a helyettes utána meg a ceo… a csapat minden csak nem vezeregyenisegek! A vezeregyeniseg ott jön a képbe hogy főnöki beosztásban van nem pedig csak a fanok által rá aggatott név! Sőt van olyan is hogy main rapper miközben az adott csapattól egy deka rap sem hangzott el 5 év alatt!

A leader csak egy hulye koreai senior szarság csak úgy mint a maknae a tényleges pozíció a main dancer main vocal meg ha van rap akkor main rapper

De abban mi a vezér egyéniség hogy namjoon kap 5 feladatott 5 felettestől? Amit nem is ad át a többieknek mert ők is ettől az 5 szemelytol kapják…


A kpop idolsag sajnos egy nagyon kicsavart tükör legjobban a színház nevető és síró arca illene rá legjobban

Habár az idoloknak lehet nagyon jó tulajdonságaik de azok nem az igazság bátorság ravaszság és vezérkepesseg

Hanem a szorgalom kitartás és kemény munka


Ja igen a tanulás vagy ahogy mondtam a hollóhát csak az elméleti tanulás vagyat “szereti” azaz könyvmoly pl Hermione ő is oda került volna

Ahogy gyakorolnak az meg csak munka mert azért újat nem tanulnak már vagy 4 éve…

Egyszer sem volt olyan ötlet hogy jazz balett, könnyű jazz, step táncot használjanak fel ami tökéletesen bele illik az ilyen pop számokba mind a butter mind az előzőkbe…

2021. júl. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Előszöris nem ismered őket, úgyh semmit nem jelenthetsz ki a személyiségükkel kapcsoltban. Tudod mennyit tudsz a valódi személyiségükről? Amennyit mindenki más, amennyit mutatnak. Ami jó eséllyel nem is a valódi személyiségük, hanem az amit a rajongók felé kell mutatniuk, mert ezt általában megszabják nekik. Úgyhogy a személyiségüket hagyjuk ki az egészből, mert nagyon nagyon sötétben tapogatózás. Te az alapján mondod mindezt, hogy a koreai társadalomról és a kpop-ról kialakítottál egy képet és ami abba nem illik bele, az nem is létezik vagy nem úgy van. Ez azért nem így működik. Ugyanúgy Koreában is vannak különféle személyiségek, egyéniségek. Igen szolgalelkűbbek, mint a nyugati társadalmakban ez tény, de ettől függetlenül hidd el, hogy ugyanúgy fellelhetők ugyanazok a tulajdonságok bennük is mint bennünk.

Nem merik vállalni a gondolatukat? Ezt azért nem mondanám, egyszerűen megvan nekik szabva, hogy mit nyilatkozzanak, hogyan viselkedjenek. Kíváncsi lennék ha 100 milliós szerződésekhez lennél kötve te mennyre mondanád azt amit gondolsz. Most persze nyilván azt fogod mondani, hogy te akkoris megmondanád a frankót, de nem vagy olyan helyzetben szóval nem tudhatod. Az, hogy mondjuk te a legjobb táncos akarsz lenni és ezért gyakorolsz nap mint nap az egyfajta tudás utáni vágy. Nemcsak a könyvekben van a tudás. Létezik gyakorlati tudás is amit könyvekből sosem fogsz összeszedni.

Az meg, hogy milyen táncokat raknak bele a számokba megintcsak nem rajtuk múlik, úgyh ezt is nyugodtan elengedhetjük.

2021. júl. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%

6 nem érted… a hollóhát a lexikoni tudást részesíti előnyben erre alapszik nem pedig a gyakorlati tudást

És nem nem azt mondanám hogy én akkor is meg mondanám hanem hogy én nem írnék alá semmi pénzért sem csak hogy 10-15 évig a szabad akaratomat korlátozzák a majmok! Van bennem annyi önszeretet és tisztelem és méltatom magam annyira hogy ne adjam el a lelkem a szabadságomat a lényemet és az elveimet és éljek egy olyan életet amibe bele betegednék mert sosem adhatnám önmagam!

És igen amennyit mutatnak de mit is mutatnak? Azt hogy csóválva olvassák fel a forgatókönyvet ami nem egyenlő a bátorsággal sem a ravaszsággal sem pedig a vezér egyéniséggel!


És lényegtelen hogy mennyit mutatnak a tetteik beszélnek helyettük is! A személyiségük pont olyan hogy évekig hazudjanak parancsolat kövessenek minden percben és félve titkolva bujkálva randizzanak és szórakozzanak de ez igaz az összes idolra

2021. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
jól van akkor legyen igazad. Most jobb?
2021. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem nem jobb 😅😂

Én a hollóhát házról beszéltem basszus mert az tény hogy a gyakorlati tapasztalat az ugyan olyan fontos mint a lexikális

És ugyan úgy igazat adtam hogy igen lehet nem is a valos enjuket mutatják csak kiemeltem hogy mindegy hogy az milyen mert kőkeményen be vannak hódolva és van kb 10 főnökük! És hidd el az is kemény amikor valakinek 3 van pl egy nagyobb hotelben dolgozik voltam ott nyári munkán volt amikor a főnökök el beszéltek egymás mellett (jobban mondva az egyik azt mondta hogy az adott dolgozó csinálja ezt a feladatot meg most utána 5 percre jött a masik hogy ezt hagyja abba mert mást kell csinálni és ilyenkor az lett a vége hogy az egész csúszott 5-10 percet mert oda hívta a masik főnököt és maguk közt megbeszélték hogy most melyiket kell miközben az alatt az ido alatt meg lehetett volna csinálni az elsőt ) 😂😂😂😂 ezt csak mellékesen írtam le és ez egy elég erős hotel volt 5 csillag superior

A lényege ennek hogyha van valakinek több főnöke ott akkor szinte robot vagy nem pedig vezér egyéniség…

2021. júl. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindenkinek van főnöke. Ettől még lehet akár bátor, akár ravasz. De mindegy, nem akarok vitatkozni :)
2021. júl. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!