Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A BLACKPINK: THE MOVIE-nak...

A BLACKPINK: THE MOVIE-nak hány vetítése lesz?

Figyelt kérdés
Csak mert mindenhol azt írják, ugye, hogy augusztus 4 és 8, viszont az teaser posteren az van kiírva, hogy “Additional screening dates may vars, check your local venues.” Ami annyit tesz, hogy “A további vetítési időpontok változhatnak, ellenőrizze a helyszíneket.” (Körülbelül…). De akkor ez nem lesz Magyarországon? Mert azt azért nehéz elhinni, hogy egy ilyen világhírű bandának a filmjét, csak kétszer vetítsék és a jegy sem olyan drága mintha ez valami limitált esemény lenne (2500- asszem). És ha igen, akkor ezeket az időpontokat mikor tudjuk meg? És ha nem, akkor online elérhető lesz a film? Mert nem biztos, hogy ráérek 4-én, 8-án…

2021. júl. 17. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Play áruházban elvileg elérhető lesz, szóval lehet majd online is nézni =)

Én is úgy fogom, nekem se jó sajna ez a 2 nap...

2021. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

(Play filmekben, nem áruházban, sorry 😅(bár nekem egy alkalmazás...))


1es

2021. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen a Play Filmekben elérhető lesz. A 4-e nekem sem jó de 8-án szerencsére ráérek úgyhogy el tudok menni. Én jópár mozit megnéztem amikor jegyet foglaltam és mindenhol csak erre a 2 napra lehetett, annyi hogy valahol volt 1 nap 2x.
2021. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ohh… az életmentő lesz, viszont ha rámegyek a filmre, akkor a “Felvétel a kívánságlistára” gomb inaktív. Ez azért van, mert még nem jött ki a film? Vagy esteleg a magyar Play Store-ban nem lesz elérhető?!
2021. júl. 20. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm, nekem engedi 🤔 Pedig most direkt levettem-visszaaktam a kívánságlistára..

Csak piros a gomb színe, nem túl eszes megoldás szerintem, olyan mintha tiltva lenne vagy nem is tudom 🤣


1es

2021. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azóta átolvastam a helyszíneket és dátumokat (országszerte 25 mozi) és a Kultik mozikban 5-én van a film 4-e helyett (Csepel, Dunaújváros, Kaposvár)
2021. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!