Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon mennyire...

Magyarországon mennyire népszerű a country műfaj?

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, persze van idehaza is rajongótábora de nem tartozik a legnépszerűbb műfajok közé.
2021. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mojjo ***** válasza:
100%
Én kifejezetten nagyon szeretem, az egyik, ha nem a kedvenc könnyűzenei műfajom. De az ismerősi körömben pl pont nulla másik ember van, ami szeretné :D
2021. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én személyesen nem is ismerek olyat aki hallgatna countryt :D
2021. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem ismerek senkit az ismerőseim közül, aki hallgatná. Személy szerint nem igazán kedvelem. Mondjuk vannak így is számok, melyekben előkerülnek elemei (most így perpill nem tudok egyet sem mondani). És van, hogy jól bele is illik az adott műfaj mellé. De nekem többször ilyen amcsi mulatós zenének tűnik, hogy a magyar foshoz hasonlítsam. Messze nem ugyanaz, de nekem ilyen érzés az egész. Nem mindig mulatnak a country-ra, néha egészen szomorkás egy-egy szám. De ez a redneck- stílus is sztem country...valamennyire. Az persze ott is alpári. De elkalandoztam.
2021. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!