Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dua Lipának miért most lettek...

Dua Lipának miért most lettek felkapottak a Future Nostalgia számai?

Figyelt kérdés

Emlékszem hogy tavaly a karanténban hallgattam sokat azt az albumot. És nagyon jó volt, akkor nem is értettem miért nem lett nagyon sikeres. Viszont most a rádióban is sokat adják,, Mármint csak azért lett most felkapott mert lett videó klipp? Mert szerintem azelőtt is jó volt. Igaz talán a video klipp jobban oda vonzza a tekintet.

Mondjuk én láttam hogy valaki olyat írt valahol hogy már régóta nem hallott ilyen 90-es évek hatású számot ami ilyen jó (ezt a Levitatingre mondta), de akkor mikor csak Lyricsben volt akkor persze senki nem "ismerte" a számot



2021. júl. 28. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a nép
2021. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha megfigyeled mindig csak azokat játsszák a rádióban egy albumról aminek van klipje. A többit sose. Azokat csak a fanok ismerik akik egész albumot hallgatnak
2021. júl. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen 2-es, tényleg így van. :(


Csak kicsit fura hogy egy egyéves dalt újdonságként játszanak le a rádióban.

2021. júl. 29. 09:44
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert a Moonlight Edition megjelent az albumból, meg a The Blessed Madonnával közreműködött egy még diszkósabb kiadáson.
2021. szept. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!