Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szomszédom árulja a Disco-ját....

Szomszédom árulja a Disco-ját. Négyzetméterre nem tudom hogy mennyi de 350 ember fér el. Diszkófények, lámpák,égők még fent vannak, és elég jó állapotban is vannak. Szerintetek megéri bele vágni?

Figyelt kérdés
Pult is megvan, tehát minden egyben van és jó helyen is van. Felújjitás kéne rá. Átmeszelni új asztalok székek. 2000-es évek eleji beltér. Milyen zene mennyjen minden hétvégén más DJ? Úgy gondoltam hogy hétvégén buli hétköznap meg biliárd klubb meg kávézó

2021. aug. 5. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod, hogy mennyi az anyagi helyzeted, a festés nem nagy dolog, még relatíve árban sem, asztalok és székek - attól függ mennyi és milyenek! Ha ezt az "ipart" szeretnéd csinálni, teljesen okés, egy próbát szerintem mindenképp megér!

Ha 2000-es évek elejei a beltér, akkor az egy teljesen középponti stílus, retro-tól a mai modern zenékig bármi jól jöhet, legalábbis az elmúlt 40 év zenéi simán! Igazából bármilyen, legfeljebb csak akkor alkalmi dekorációk kellenek!

2021. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kreatív feladatnak tűnik, én belevágnék! 😃
2021. aug. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!