Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szomorúak vagytok, hogyha egy...

Szomorúak vagytok, hogyha egy fiatalon elhunyt énekes hangját halljátok?

Figyelt kérdés
Én igen. Ilyenkor érzékenyebb leszek, meg egy kicsit szomorú.

2021. aug. 9. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Egy évvel ezelőtt erre a kérdésre nemmel feleltem volna, de aztán meghalt a kedvenc énekesem, és elég rendesen megviselt. Még én is meglepődtem rajta. Kb. egy-két hónapig nem is tudtam hallgatni azokat a dalokat, amikben énekelt, és még mindig nehéz belegondolni abba, hogy már nincs többé. Amióta ez történt én is elszomorodok, de előtte egyáltalán nem volt jellemző rám a dolog.
2021. aug. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mojjo ***** válasza:
100%
Igen. Illetve egyetlen ilyen van, aki nem önkezével vetett véget az életenek, vagy saját életmódja okozta a halálát. De nála igen. Egy igazságtalanul elvett élet.
2021. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2


És ki az az énekes, akinek szerinted igazságtalanul vették el az életét.

2021. aug. 9. 16:09
 4/10 Mojjo ***** válasza:
Christina Grimmie.
2021. aug. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a Boyzone-t akkor ismertem meg, amikor az egyik bandatag már rég elment és utólag visszahallgatva sok zenéjüket más szemmel néztem és sajnáltam, hogy ez történt.
2021. aug. 12. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyszer volt ilyen, és de valamiért még jobban megszerettem a számait, pedig alapból egyáltalán nem a stílusom.


Pár hetente, havonta előveszem a zenéit.

2021. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen. Néha még sírok is, komolyan... Ma hallgattam meg az új zenét amit írt, sírtam rajta. Az egyik kedvenc előadóm volt.

Nagyon jó zenéket írt szerintem, és nagyon jó hangja volt. Egyszer találkoztam vele, rettentően kedves volt.

2021. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mojjo ***** válasza:
@7: Ki volt ő?
2021. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Siklósi Örs
2021. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mojjo ***** válasza:
@9: Ó, igen :(
2021. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!