Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen fejhallgatot vegyek...

Gyakori93 kérdése:

Milyen fejhallgatot vegyek 20-25.000 forint között zenehallgatásra?

Figyelt kérdés

Bluetooth vezetéknélküli fejhallgatót szeretnék venni.

Ami a lényeg, On-Ear legyen (fülre illeszkedő)!


Zajszűrés nem feltétlen kell, mivel a véleményeket olvasva, a zajszűrés ebben az árkategoriában kicsit zajos.


Leginkább valami márkásabb, általatok bevált példányt szeretnék, mivel az eddigiek amiket vettem nem voltak túl jók.


JBL tune elkezdett recsegni, és zörögtek a gombok.


Panasonic egyik gombja nehezen müködött. Így használhatatlan.


Régen volt egy Philips-em, aminek semmi baja nem volt, könnyű volt, szépen szólt. Csak hát, el ment az idő felette, több mint 5 éves. Ja, és még mindig müködik!


Egy szóval, várom a ti ajánlásotokat, hogy milyen fejhallgatót vegyek 20-25 ezer forint közt.


A válaszokat előre is köszönöm! 😁



2021. aug. 9. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy ennyiért vezetékesből is nehéz igazán jót kifogni.

Sok-sok fejhallgatót használtam, de én egy A550Z-nél találtam meg a számításaimat. Hozzátéve hogy amit utána kipróbáltam, a felsőbb kategóriából azt sem éreztem feltétlen jobbnak, szóval számomra ez a tökéletes.(pedig volt köztük 100-150K-s darab is)

És nem a hangzás a minden, a kényelem, az összeszerelési minőség, hosszan hallgathatóság, sokoldalúság legalább annyira fontos.


Vezeték-nélküli pedig még nehezebb eset, itt spórolnak amin csak tudnak. A hangzás még hagyján, de ha nem támogat egy aptX-t akkor még sokat is késik a hang. Aztán a kényelem, anyaghasználat stb.

Hozzátéve sokáig ódzkodtam tőle, aztán beszereztem egy MS7BT-t.

Hangzásra vezeték-nélküli simán jobban szólt mint az M30X-m hordozható eszközről, szóval hangminőség pipa. Sokáig hordható, elég kényelmes szóval rendben van ez is. Aztán a tartósság, elég masszív darab, cserélhető fülpárnákkal.

Összességében ez lenne a legjobb választás de ez messze túllóg a kereten.

Elsősorban azért mert egy vezetékes fejhallgató kicsit javított változata, szóval hangminőségben mindenképpen arra törekedtek hogy minél pontosabb legyen.


Ami esetleg beleférhet, csak minimálisan több:

[link]

Elég jókat olvasni róla, nincs személyes tapasztalatom de jól teljesít teszteken, a legtöbb fórumon is ajánlják szóval jó vétel.

Kényelmes, ATH-t ismerve jól össze van rakva és cserélhető a párnája is, hangminőségben biztosan sokoldalú darab.

ANC itt van, de nem érdemes használni mert elég használhatatlan.

2021. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bár azt a pontot figyelmen kívül hagytam hogy On-Ear legyen...

Abból csak ezt ismerem:

[link]

2021. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Leginkább azért lenne jó az on-ear, mert kerékpározásnál használok fejhallgatót, mert az alatt még hallom a forgalmat is.

Meg nem izzad be a fejem a fejhallgató alatt.

Bár a 28-ezres fejhallgató ha valóban jó véleménnyel vannak az emberek, akkor lehet, hogy teszek vele egy próbát.


És igen, a zajszűrés. Kerékpározásnál amúgy sem túl biztonságos a zenehallgatás, nem hogy még azt a kevés forgalmi zajt is meg szűrje a cucc. Ezért is gondoltam, hogy nem feltétlen kell a szűrő.

Legalább azt nem kell feleslegesen megfizetnem.


De ha esetleg van on-ear, ami valóban jó, akkor szívesen fogadok még linkeket. 😁

2021. aug. 9. 19:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és a vezeték. Nem szeretem ha lóg a kábel, meg a zsebemben hamar meg törik a csatlakozó után a vezeték.
2021. aug. 9. 19:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Esetleg még itt kérdezz rá:

[link]

2021. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!