Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen a dalszövegem?

Milyen a dalszövegem?

Figyelt kérdés

Most haverokkal gondolkozunk együttesalapításon, ilyen rapes jellegű zenéket játszanánk és sztem ez most eddig a legjobb szövegünk, de úgy olvassátok, mintha nyomatnánk alatta alapnak, hogy diss-dissd-diss, mert úgy jobban hangzik:


Áll a téren egy sráác,

nyitott szájából lóg a blááz,

azt hiszed téged nem kap el ez a lááz,

te téged is vár valaki odaáát.


Ez a szerelem pedig véget éér,

anélkül hogy folyna a forró véér,

nincs neked itt már több reméény,

menekülj, zuhan rád örök éééj!


Mondj még el egy utolsó imáát,

szedj fel a sarkon vakami libáát,

ne kövess el több rossz hibáát,

éld a stricik kemény világáát!


am 16 vok és fiú.



2021. aug. 10. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Korotokhoz képest nem rossz, bár nekem nem mond sokat, nem jön át.. de vannak egész jó részei, amik tetszenek. Nyilván van hova fejlődni bőven, de mindenki kezdi valahol, aki jut valahová :). Hajrá, csináljátok, nem lesz ez rossz :).
2021. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa
2021. aug. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Ez kb "Azok a boldog szép napok" jellegű közhelyboglya, csak ezt rajtatok kívül senki nem fogja szeretni. Ennél még az is jobban működne, ha autocorrect bakikból merítenétek a sztorit, mert akkor legalább lenne sztori.
2021. aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én semmi értéket nem látok benne. Biztosan nem hallgatnék ilyet.

17/L

2021. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pali1977 ***** válasza:
miért kell a sorok végén az utolsó magánhangzót megduplázni? Menekülj, zuhan r rád örök éj. Nekem kicsit erőltetett, és nem is értem miről szól a dalod. Gyakorlásnak viszont jó, lépj tovább rajta és próbálgasd még
2022. márc. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

Jajj de rossz. Mióta rímel az ér , vér, remémy, éj ? Hibát, világát ? Láz, odaát ? Mi az a rossz hiba ?

Meg közhelynek is gáz, mert értelmetlen, helytelen szóhasználattal megspékelt rímtelen zagyvaság, amire te direkt odaírod, hogy hány éves vagy, mert azt várod, hogy mindenki ájuldozzon, hogy jajj mennyire fiatal vagy és milyen ügyes, született tehetség. Hát nem vagy az, sőt...

2022. máj. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!