Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenek szoktak szolni...

Milyen zenek szoktak szolni manapsag a bulikban/szorakozohelyeken?

Figyelt kérdés
Most azokhoz szolnek akik nagyon gyakran jarnak bulizni hetvegente. En nem jarok bulizni nagyon, de viszont amikor latok videot egy bulibol akkor sokszor tetszik benne a zene. Leszoktam oket shazamozni altalaban, de szeretnem kicsit osszegyujteni oket hogy mi megy manapsag a discokban, ha esetleg egyszer kedvet kapnek hozza hogy elmenjek egybe. Nem szeretnem ha a zenek idegenek lennenek hanem akar tudnam oket enekelni is vagy elvezni es nem azon aggodni hogy nem ismerem. Feltudnatok sorolni mik szoktak szolni?

2021. aug. 18. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
mulatós
2021. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Leginkabb pop stilusban erdekelne, cimmel es eloadoval. Vagy mostanaban szoktam hallani olyat is hogy egy regebbi zenet felremixelnek, ilyek is johetnek. :)
2021. aug. 18. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy mostanaban szoktam hallani olyat is hogy egy regebbi zenet felremixelnek, ilyek is johetnek."


Hallottam én is ilyeneket.Hát szerintem ezek általában sokkal rosszabbak mint az eredeti verzió.Valahogy szétesnek.

2021. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!