Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhában járnak manapság...

Milyen ruhában járnak manapság szórakozóhelyekre a férfiak? (drága budapesti club) 30 vagyok, barátnőmmel ma megyek de már 8 éve nem voltam ilyen típusú helyen?

Figyelt kérdés

Régóta nem jártam ilyesmi helyen, kb egyszer voltam még 8 évvel ezelőtt drága, menő clubban. Diszkóba jártunk a haverokkal, de hamar meguntam, más szórakozási típusok után néztem, hamar "lenyugodtam". A családi élet volt szemelőtt főleg, nem a bulizás. A kisfiam anyukájával 2 éve mentünk szét, 1 éve megismertem a barátnőmet aki 8 évvel fiatalabb nálam. Ő sem az a vad bulizós, néha elmegy a barátnőivel (3-4 havonta kb.) Most meghívott minket egy ismerősöm az elég menő fővárosi szórakozóhelyére.


Miben menjek? Drága helyről van szó. Én kb ezt gondoltam: elegáns fehér (vagy kék) ing, szűkített sportzakó, szövetnadrág (elegáns típus de nem az öltönyhöz való fajta), bőrcipő (nem makkos).

Ismét mondom, nem vagyok "élhetetlen" vagy ilyesmi, csak nem akarok túlöltözni vagy nem a helyhez illően megjelenni. Nem tudom mi a divat manapság ilyen körökben.


Köszi a segítséget!



2014. dec. 6. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Amit leírtál tökéletes! :)

Még farmer is jó, inggel és zakóval!

2014. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tökéletes, de én is farmerrel venném fel inkább.
2014. dec. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!