Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki fogja mevenni Lisa solo...

Ki fogja mevenni Lisa solo albumát?

Figyelt kérdés
Ha minden számításom igaz, akkor Lisa soloja Szeptember 12.én jelenik meg. (Jennie soloja November 12. volt Rosé soloja Március 12. szóval gondolom ez is 12.én lesz) Ha jól tudom, két verziója is lesz az albumnak, és 2-3 szám is lesz rajta. 1 solo szám és egy DJ Snake collab. A harmadik számban még senki sem biztos. Szerintetek a Kpopstore-ban előrendelhetem majd? Ha nem akk marad a Cokodive lol. Ti megveszitek majd? Lisa az ultimate biasom és durva hogy konkrétan majdnem minden rekordot megdöntött a Twitteren és a youtubeon. Képzelhetjük mi lesz, ha kijönnek az MV-k😂😂

2021. aug. 23. 22:08
A kérdező szavazást indított:
Megveszem majd. Alig várom ^^
Nem fogom megvenni.
Ki az a Lisa?
Utálom Lisát.
35 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Mevenni, megenni? Nem szoktam ilyesmit enni.
2021. aug. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Pff. Nem értelek. Megvenni* remélem így már érted, felfogja az agyad. Nem kell kötekedni, de látom, te mégis örömödet leled benne. ^^
2021. aug. 24. 00:42
 3/20 anonim ***** válasza:
31%
Humorérzék nuku?:D Bár igazából ha kötekedni akartam volna megkérdem mi értelme a kérdésnek, hisz nagy statisztika ebböl ugy se lesz.
2021. aug. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát, humorérzékem van, de a válaszodat nem nagyon tartottam humorosnak, de igazából teljesen mindegy. Olyan válaszokra lennék kíváncsi, amelyek tényleg a kérdéssel kapcsolatban válaszolnak. Előre is köszönöm!
2021. aug. 25. 04:26
 5/20 anonim ***** válasza:
31%
most néztem amúgy nagyon kikupálták rá mentek az erősségeire nagyon szét lehetne "szurkálni..." pedig előtte rá sem néztem jóformán... :"DDD :P
2021. aug. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem ez volt a kérdés, de azért nagyon köszönjük tartalmas válaszod....
2021. aug. 29. 01:52
 7/20 anonim ***** válasza:
22%
még is a fele felpontoz érte :P valószínű ők is így vannak vele
2021. aug. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#7 A lepontozás valószínűleg azért történt, mert a válasz hasznosságán alapul. És mivel a válaszod nem válasz a kérdésre, ezért nem hasznos 🤷‍♂️🤦‍♂️


Btw, én már megrendeltem, aztán kíváncsi vagyok hogy mikorra ér ide, még sosem rendeltem Koreából.. 😅

2021. aug. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
17%
8 olvasd el mégegyszer merrt ez nagyon nem sikerült!
2021. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%
Mellesleg ugyes vagy hogy egyenesen Koreából rendeled meg nem pl németből sokkal többet fogsz erte fizetni + vám
2021. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!