Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki fogja mevenni Lisa solo...

Ki fogja mevenni Lisa solo albumát?

Figyelt kérdés
Ha minden számításom igaz, akkor Lisa soloja Szeptember 12.én jelenik meg. (Jennie soloja November 12. volt Rosé soloja Március 12. szóval gondolom ez is 12.én lesz) Ha jól tudom, két verziója is lesz az albumnak, és 2-3 szám is lesz rajta. 1 solo szám és egy DJ Snake collab. A harmadik számban még senki sem biztos. Szerintetek a Kpopstore-ban előrendelhetem majd? Ha nem akk marad a Cokodive lol. Ti megveszitek majd? Lisa az ultimate biasom és durva hogy konkrétan majdnem minden rekordot megdöntött a Twitteren és a youtubeon. Képzelhetjük mi lesz, ha kijönnek az MV-k😂😂

2021. aug. 23. 22:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%

#9 mit kellene elolvasnom még egyszer?🤔 A kérdés az volt, hogy ki foga megvenni az albumot, te erre nem válaszoltál a válaszodban akárhogy is olvasom...


Mellesleg mint írtam is, most rendeltem először, szóval nem tudhattam hogy onnan olcsóbban is meg lehet majd venni(+amikor megrendeltük még nem volt előrendelhető sehol máshol)... De amúgy csapatban rendeltük, szóval a vám/szállítási költség el fog oszlani sokfelé 🙂

2021. aug. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szia! Örülök, hogy megvetted, és igaz pl a Kpopstoreból könnyebb rendelni (9000 Ft az album 1600 szállítás), de volt, hogy én is külföldről rendeltem. Te melyiket rendelted? Nekem muszály volt mind a két fajtát megrendelni😂😂
2021. aug. 30. 01:40
 13/20 anonim ***** válasza:
16%

11 olvasd el még egyszer meg amit te írtál mert azok nem stimmelnek... legalább is én írtam valamit amiről te az ellentétét hitted...

amúgy meg azért durva hogy 5 PIPÁVAL nem tudsz a vámról... ":D

előrendelni meg előlehet itt is csak nem a magyarországi boltokból hanem egy unios fő boltból pl

kérdező a muszály pedig muszáj pontos j-vel suliban ezért adnak egyest nem vicc... ":P hivatalos levélben vagy pedig nem baráti körben írt üzenetben pedig jól kiröhögnek majd...

2021. aug. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%

#12 Én a feketét rendeltem, bár tetszik az arany is, de csak 1 félére volt pénz 😅


#13 Megvolt, még mindig nem tudom hogy miről beszélsz.. Leírnád valahogy más szavakkal kérlek?

Az 5 pipának nem tudom mi köze van ahhoz hogy tudok-e a vámról vagy nem 🤣 Alapból mindenkinek 5 pipája van.. Aztán van aki sok hülyeséget ír és a pipák elfogynak.. Legalábbis úgy tudom így működik ez az oldal...

Az elrendeléses információkat köszönöm szépen, legközelebb már okosabb leszek :) Ezt most tanulópénznek veszem...

(Amúgy tényleg mindig bele kell kötnöd valamibe? Ha nem az írás tartalma, akkor a helyesírás?? Olvastam hozzászólásaidat más kérdések alatt is, azért azokat is átnézhetnéd helyesírás tekintetében... Btw nem tudom milyen suliba jártál, de nálunk nem adtak egyest azért mert valaki rosszul ír egy betűt... Pontvesztés igen, de nem egyes :D)

2021. aug. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14%

14 érettségin pl a muszály eléggé karó mvel ezt általánosban kell meg tanulni kb ilyen szorzás osztás szint ezt pedig csak jóból írtam... és ha már helyesírás... helyesen írok és használom a szavakat az csak egy dolog hogy nem teszek minden második szó után vesszőt netes írásnál felesleges ha csak nem a király nőt meg kell ölni eset :P


ha meg kíváncsi vagy miről pofázok már 2 napja? kb... ":D

arról hogy én azt írtam hogy mindegy mennyire elmentem a témától (azért nem annyira) volt aki felpontozott mert egyetértett a mondanivalómmal!

erre te írtad azt hogy ne csodálkozzak hogy le pontoztak mivel eltértem...

de hát én nem is ezen csodálkoztam hanem hogy még is felpontoztak! érted? :"D

lehet jobb lett volna ha a sulidban karót adtak volna érte :P


a pipákat csak azért hoztam fel mert van aki a kpop alatt ezzel "nagyzol" miközben mást meg "lenéz" mondván/gondolván az ő válasza "értékesebb"

a pipák már nem erről szolnak hanem hogy mennyire vagyunk birka központúak vagy sem

a le/felpontozás pedig nem a válasz hasznosságát méri hanem az adott válaszolóval való "szimpátiát" függetlenül hogy az most jó vagy sem!

legjobb bizonyíték; amit írtam lisáról... mondhatni ez nem kpop világba való dolog nem is a kérdésre válaszoltam de még is vannak olyanok akik ugyan ezt érzik hogy jól le varrnák és olyan hangja lenne neki mint amikor a ketxhup-os dobozból vered ki a maradék szószt tudod az a mup mup hang... ":DDDD

2021. aug. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
#13 LMAO elnézést kérek hogy este 1:40-kor rosszul írtam egy szót, bűncselekményt követtem el. Ne úgy ízélkezz mások felett, hogy azt sem tudod kik ők. Egyetlen egy helyesírási hiba nem a világ vége. Eddigi minden évemben kítűnő voltam, erre büszke is vagyok. Nem én nem tudom értelmezni a feltett kérdést, hanem te. Erre is mondhatnám, hogy szövegértés egyes. Paraszt.
2021. aug. 31. 00:46
 17/20 anonim ***** válasza:
19%

16 inkább vegyél vissza semmi sértőt nem írtam -_-" pont hogy csak segíteni akartam... és nem nem az első eset volt nem azért mert 1:40... ezért már többször szóltam... ":D

és de világ vége főleg vizsgán és ilyenért... komolyabb pont levonás

a kérdést értelmeztem de én arról AKARTAM beszélni hogy most lisa nagyon dugni való lett! keményen nyögni mint a táltos paripa... ":D vagy igás ló ":DDD

és ha már ítélkezés... meg van minden jogom hogy ítélkezhessek minden ember felet :P de neked? neked milyen jogod van meg? érdekes arról beszélsz hogy ezt nem szabad de még is ítélkeznél felettem?

amúgy a személyedről semmit sem írtam :S nem tom hol olvastál ilyent

én egész végig arról beszéltem hogy lisa dugni való lett + hogy a muszáj az pontos J másról nem beszéltem előtte utána meg le filozofáltam egy kpop-os jelenséget itt gyakorin...


és az hogy te mi voltál eddig meg mi vagy az nem érdekel :"D én is mondhatom hogy amúgy gazdag szép okos sportos nagy farkú vagyok és a szüleimnek olyan hozzáférései vannak amik az átlag embernek sosem lehetnek meg minden mi jó de nem... ezekből max csak 3 igaz... :P na jó viccet félre téve

itt gyakorin lehet bizonygatni mindent de az hogy te állításod szerint kitűnő voltál mindig az eléggé veri azt a tényt hogy nem az első eset hogy megemlítem itt a muszáj szó esetét és a jelen eset az te vagy...

ez csak egy logikus következtetés mindenre...

gyakorin lehet mondani mindent de az írásunknak és mind annak amit mondunk annak nyoma van itt!

2021. aug. 31. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

#15 Értem, köszi ^^

Én még sosem nagyzoltam pipákkal, szóval nem igazán értem hogy miért kellett felhozni őket, de mindegy :)

És nekem azt írja ki a pipák mellé hogy: "Hasznos számodra ez a válasz?" Ez alapján gondolom azt, hogy a fel-le pontozás a válasz hasznosságán alapul, de biztos neked van igazad :)


#16, Sorry bro, ez minimum 10 év letöltendő :(

2021. aug. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

#17 nem tudom, hogy hogyan van ennyi időd, de töltsd el máshol, légyszíves! Eléggé írritáló itt a lejelnléted.


Btw, még mindig nem az volt a kérdés, hogy Lisa mennyire "baszható", vagy mennyire nem, az volt a kérdés, hogy ki fogja megvenni az albumát. Látom nem fogod fel. Nem szoktam mások fölött ítélkezni, de ha a másik megteszi velem, én is megteszem. Zárjuk itt le a kettőnk közt való "beszélgetést".

2021. szept. 1. 05:14
 20/20 anonim ***** válasza:

#17

Jó a csípőmozgása xD

Lehet olyat mozogna rajtad a szemed keresztbe állna😂

2023. jún. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!