Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy metál koncert kiemelt...

Egy metál koncert kiemelt állóhelyén mennyire gyakori a pogó?

Figyelt kérdés
Márciusban megyek (elvileg) Sabaton koncertre a Papp László Arénába, kiemelt állóhelyre. Szerintetek előfordulhat pogózás ezen a területen? Azt tudom, hogy a Sabaton nem minősül annyira durva koncertnek, mint mondjuk egy Slipknot, de az esély azért fennáll?

2021. aug. 24. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert félsz tőle? Nem gond, odébb húzódsz és kész.
2021. aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Egyrészt félek is tőle (alig vagyok 60kg), másrészt én a zenéért megyek ki egy koncertre.
2021. aug. 24. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2: Sok koncerten voltam már, ahol pogóztak, egyszerűen visszább húzódsz és kész. Olyan koncert nincs, ahol mindenki pogózik a színpadtól a nézőtér végéig.
2021. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 55 kgs lányként mindig arrébbmentem, és sosem volt gond. A pogó nem akkora területen megy, hogy ne lehessen elkerülni.
2021. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sabatonon szerintem még háborúsat is játszik a közönség néha, nem csak sima pogót. Amúgy a színpadtól számított 20 méteren belül gázos, mögötte az ajtóknál nem, a keverőpultnál (ha középen van) meg a biztonságiak ügyködnek. Hátul meg általában szerelmes párok, beszélgetős csoportok (önjelölt kritikusok) vagy tévedésből állóhelyre jegyet vevő családok szoktak lődörögni, ott már nem fog senki beléd kötni, a legrosszabb ami ott történhet, hogy mikor valaki a büféből jön vissza leönt sörrel.
2021. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A pogózás nem arról szól, hogy a rajongók agyonverjék egymást. Azok körül, akik csinálják, kialakul egy tágasabb, üres sáv, hogy ne sodródjon be véletlenül olyan, aki nem akar velük tombolni. Ráadásul, aki megbotlik, akörül abbamarad a mozgás, és rögtön ugranak többen is, hogy segítsenek neki felállni, nehogy megsérüljön.
2021. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

Ha ennyire félsz tőle, akkor ne állj középre, mert szinte mindig ott van. Sabatonra amúgy szerintem egyáltalán nem illik a pogó, de a 2020-as koncerten is volt pár hülyegyerek aki elkezdte. Mondjuk hamar abbamaradt.

Vegyél nyugodtan kiemelt állót, max hátrébb állsz, vagy oldalra.

2021. aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!