Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hiánypotló lenne egy techno/...

Hiánypotló lenne egy techno/ DJ-s/ populáris zenés motoros találkozó/ fesztivál?

Figyelt kérdés

A kérdésben csak a véleményetekre lennék kíváncsi, mit gondoltok erről:


Szoktunk motoros találkozókra/ fesztiválokra járni és minden ilyen eseményen rock zene szokott lenni. Értem, hogy főleg akik ilyen találkákra járnak, már (jóval) (főként) 30 felett vannak és fiatal koruk zenéit szeretik hallgatni (Lord, Piramis, P. Mobil stb), valamint a pl. a chopper-es élethez rock zene dukál :D (hogy maradjunk a sztereotípiáknál)

De én szívesen járnék olyan találkákra, ahol sok szép (nagy köbcentis) motort látnék és este techno-ra/ DJ-re buliznék. Egyedül vagyok ezzel? Esetleg tudtok olyan találkozót, ami megfelel a fentebb leírtaknak?


Félre ne értsétek, nincs bajom úgy a rock zenével, de szívesen hallgatok techno-t/ populáris külföldi zenét is (viszont olyat nemigen játszanak ilyen találkákon).


Egy baráti-véleménykifejtős kérdést szerettem volna feltenni, rosszindulat nélkül, légyszi ezt vegyétek figyelembe :)



2021. aug. 29. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nyílván vannak olyanok, akik techno-t hallgatnak, és motoroznak, de nem hinném, hogy a legtöbben erre vágynak. Amúgy meg minden megoldható. Ha van egy haverod, aki kever, azt elhívod, hoztok egy aggrgátort, és mehet is.
2021. aug. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményed! :)
2021. szept. 20. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Én is motorozok, de utálom ezt a fos rockot a talikon, azért sem járok ilyenre.Ez a chopperesekre illik, amúgy mi sportmocisok utáljuk csak techno és trance
2021. okt. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok oda ezekért a rock zenékért, de megértem, hogy annek is van egy feelingje a találkozón. De nagyon adnám, ha lenne egy olyan találka, ahol a techno + motor együtt lenne "Hogyha nékem sok pénzem lesz"...:D
2021. okt. 8. 20:47
 5/7 A kérdező kommentje:

Amúgy Füzesgyarmaton volt annó hasonló...de az is inkább ugye autós volt, de volt egy-két motor is

Esetleg nem tudsz ilyen találkozókat?

2021. okt. 8. 20:50
 6/7 anonim ***** válasza:

3# vagyok


Ilyen haveri összeröfik vannak itt a csepel művekbe. Raktárban bulizunk, csak motorosok, techno parti hajnalig. Igaz ez nem fesztivál.

2021. okt. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jajaa, nah, az király :)
2021. okt. 9. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!