Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Varga Irén...

Mi a véleményetek Varga Irén művésznő Kisapám című remekműjéről?


2021. szept. 4. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
kosuth dijjat neki. amugy A k.g.b nek lehetnek ilyen vallatási módszerei.
2021. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem miért kapták fel ezt a nőt, engem rettenetesen irritál minden vele kapcsolatos dolog.
2021. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Soha nem hallottam róla. Most kemény 25 mp-et bírtam megnézni. Soha többet egy mp-et nem pocsékolok rá.
2021. szept. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fület simogató,lelket felvidámító kitűnő zeneművészeti alkotás.A dalban a harmónia és a diszharmónia pont kiegyenlíti egymást a zéró állapot eléréséhez.
2021. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Értem én hogy poén akar lenni, de annak a legalja.
2021. szept. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Ez egy tehetségtelen nímand
2021. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Miért bántjátok? Ne hallgassátok ha nem tetszik, én imádom. Mindenki rá van szállva, de próbáljatok ti a nyomába lépni. Egy ország ismeri a nevét, pedig kezdetekben még apróért énekelt az utcán. Én örülök a sikerének, megmutatta hogy igen is híres énekes lesz a sok rosszakaró (mint ti például) ellenére.
2021. szept. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"megmutatta hogy igen is híres énekes lesz a sok rosszakaró (mint ti például) ellenére."

Te valamit nagyon elnéztél.

Egyrészt, senki nem akar neki rosszat. Ha én azt írom, hogy amit művel, az borzalom, amire többet nem pocsékolok egy percet sem, ezzel nem akarok neki rosszat.

Másrészt, nem ismeri a nevét az ország. Én sem hallottam róla míg ezt a kérdést el nem olvastam.

És a lényeg: az "ismert" nagyon nem szinonimája az "elismertnek".

2021. szept. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem feldobja a napjaimat. Annyi feszültség van a munkahelyemen mindig, nag felelősség stb... es olyan jó amikor este pár Varga Irén videót megnezek, szinte lezsibbad az agyam💆‍♀️💆‍♀️💆‍♀️
2021. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jól sikerült.
2021. szept. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!