Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A BTS mitől jó?

A BTS mitől jó?

Figyelt kérdés

2021. szept. 6. 18:56
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Michael Jackson, a Bittles, vagy bármi más miért jó? Nem vagyok BTS rajongó, ezt leszögezem. Kinek mi. Ahány ember, annyi ízlés.
2021. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
92%
Sokféle stílusú zenét játszanak.
2021. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel én is kérdezhetném hogy nektek az én kedvenc együttesem (ABBA) mitől jó vagy nem jó.
2021. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
28%

2-es ez nem igaz!

1-es azért legendákat nem illik összehasonlítani olyanokkal akiknek max 10 év futamidejük van...

kérdező nem jó pont ez a lényege a koreai kpop-nak egyfajta idealizációt használ azaz nem a zenével mérgezi az embereket hanem az idolok magánéletével kb való világ ott is miért akkora a nézettség? ja mert magánéletbe lehet belátni... na itt is hasonló a helyzet

habár a kpop eléggé színes zenei műfaj látványosnak látványos de aki már 3-4 éve hallgatja az lássa hogy a sémák ugyan azok éppen emiatt nem játszanak sokféle zenét nem csak a bts! főleg pop rap-et játszanak és ennyi... most volt egy kicsit discos pop zenéjük és egy lassabb balladai zenéjük de ez a 3 műfaj van és vége nincs jazz sem flamenco vagy rumba-salsa soul blues sem pedig rock vagy metal stb stb stb stb

táncolni jól táncolnak nagyon egybe vannak gyakorolva az ének az már nem! mondhatnak amit akarnak lassan 12 év zenei gyakorlatom van meg lehet kérdezni énektanárokat (de sosem kérdeznek meg a viták során ":D "érdekes") az énekük ahogy a kpop 99%-ának rém gyatra ez van az éneklést nem lehet tanulni erre születni kell ahogy 100 méteres 9,58mp alatt lefutni (usain bolt világrekorder többször is... ennyi ezekre születni kell csak mellékesen átlagos fizikumú ember 27mp alatt futja le)

valamint ezek a srácok mindig nagyon jól néznek ki mestersmink cukiskodás jófejeskedés (magyarán teszik a fejüket kamerák előtt csak ugye itt kicsit összekeveredik a magánélet/magánszféra is emiatt azt a pszichológiai hatást érik el hogy élőben is mindig így néznek ki és ilyen jó fejek stb)

valamint randizás tiltott (nyilvánosság előtt stb stb "pullba" lehet csak tényleg ne tudjanak róla) megint csak azért hogy pszichológiailag befolyásolják az embereket hogy szingli elérhető az adott idol

a bts-nek nagyon erős a reklámja! nagyon sok pénzt bele tesznek ezért is nyomatják őket ezerrel

a reklám megint csak qurva erős pszichológiai fegyver! az emberek tényleg birkák terelni lehet őket! terelik is őket!


miért jó a bts?

jól táncolnak

kedves jó fej személyeknek mutatják őket

nem mutatják a rossz emberi énjüket (minden média kiírást korlátoznak figyelnek a cégek)

mindig ki vannak sminkelve be állítva a "séró" jó ruhák stb (a smink sokat javít jungkook kb olyan átlagos hogy az emberek simán átmennének rajta semmi kiemelkedő nincs igazából rajta smink nélkül viszont az egyik tag mondhatni nem néz ki rosszul smink nélkül is viszont megint csak egy másik tag kb hal fejű...)

nagyon erős a reklám és marketing

a magánszférájukba engedik be a fanokat

nincsenek kapcsolatok azaz szinglik

kb ezért jó

2021. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
36%

amit írtam azért is írtam mert pl én nem érzem hogy a bts annyira jó lenne!

ugyan olyan jónak látom a seventeen-t az exo-t meg a stray kids-et is

sőt astro is előadásilag tehetségileg ugyan olyan az egyedüli különbség az hogy ki mennyi pénzt ruház be a marketingbe illetve mikor kezdetek!

mikor a bts kezdett akkor nagy hiány volt a férfi bandákra... el tűnt a super junior a képből és inkább rockos bandák voltak ha lehetne így nevezni őket...

a blackpink sikere is pont ugyan ez nem volt girl crush concept ellenben 100 cute/aranyos koncept

2021. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
89%

ez örökre megmagyarázhatatlan marad hogy miért pont ŐK fogják meg az embereket legtöbb esetben mint pl más bandák.

egyszerűen különleges emberek,ez ennyi.

2021. szept. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
79%
A 4es akkora f@szságokat írt hogy fogom a fejem.
2021. szept. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
85%
A bts miért jó? Sok okom van. Most azt akarod hogy soroljam? Amúgy miért érdekel? Te is egy utáló vagy?
2021. szept. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
3%
7-8 csicska akkor magyarázd el normalisan hogy miert jo? Lehet sorolni ha már nyomatod a nyálazást!
2021. szept. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
96%
Nem kössz mivel én csak értelmes emberekkel állok szóba. Nyomorult 10 éves utálókkal nem.xd
2021. szept. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!