Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyek a legrosszabb kpop zenék?

Melyek a legrosszabb kpop zenék?

Figyelt kérdés

2021. szept. 6. 22:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
59%
Olyan nincs, csak jók vannak. Mondjuk vannak, amelyek nem annyira kiemelkedő művek. Pl. Twice - I'm gonna be a star
2021. szept. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
71%

[link]


[link]


[link]


Füldugó ajánlott


/Remélem érezhető, hogy Hwasával, Jessivel és a 2pm-mel nincs bajom XD

2021. szept. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
12%
Mind az.
2021. szept. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Red Velvet - Rookie

Ki lehet vele kergetni a világból.

A többi zenéjüket szeretem :)

2021. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
67%

Egy kérdésem lenne^^

Te most egy k popper vagy, és kiváncsi vagy hogy melyik k pop zenét szeretik legkevésbé az emberek vagy egy k pop utáló vagy és ezt a műfajt szeretnéd "megalázni" hogy most rossz k pop számokat írunk.


Szerintem minden bandának van kevésbé jó zenéje. De ez ízlés mindenkinek más tetszik még a k popon belül is.

2021. szept. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
16%

5 inkább válaszolj a kérdésre amúgy nem mindegy? -_- ha meg nem tetszik akkor ne nézz rá ":D


amúgy blackpink ice cream! szerintem mindenki egyetért! nem a zenei részével van baj hanem inkább a morális részével meg amiről szól (habár a dalszöveg is zenei rész de mindegy...) nem az ének miatt lesz a legroszsabb hanem amiatt amit képvisel!

2021. szept. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
65%
ilyen téren a dynamite is ilyen mert az képviseli hogy eladták minden megmaradt büszkeségüket komolyságukat és minden egyéb dolgok a cég
2021. szept. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
53%
Csatlakozom a 6-os válaszolóhoz.
2021. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
47%
#2 látszik h tipik JYP hater vagy, amit nem értek, hogy iért, mert sztem ó számai vannak, sőt nagyon meghatározó alakja a kpop-nak és so szempontból az egyik legtehetségesebbnek tartom. Pl sztem nagyon jó táncos, koreográfus és dalszerő. Nem egy nagyon híres kpop számot írt és nem egy mindenki által ismert koreográfiát alkotott meg. Az irígy embereket nem szeretem, bocsi.
2021. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
39%

9

Mégis mi a lóf..ra lenne irigy bárki? Kifejtenéd? Esküszöm,ebben az országban ha valakinek valami nem tetszik,az ellentábor rögtön előhúzza az "irigy vagy"kártyát.

2021. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!