Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyek a legrosszabb kpop zenék?

Melyek a legrosszabb kpop zenék?

Figyelt kérdés

2021. szept. 6. 22:42
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
24%

10-es ez az! mire de tényleg?

hogy napi 15-18 órát is dolgoznak?

hogy csak napi 2-4 órát alszanak átlagban?

hogy alig van magánéletük mindenki parancsol nekik és be kell nekik kussolniuk?

hogy rángatják őket úgy ahogy a cég akarja?

és bármikor feloszlathatják a csapatot?

figyelni kell mindig nehogy botrány legyen abból hogy nem mondta hogy jól éreztem ma magam?

és még lehetne sorolni hogy az idolok életére nagyon nem lehet irigy egy normális ember sem becsülendő munkának sem mondanám mivel a saját testi és mentális egészségedet vágod tacsra vele!

2021. szept. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
90%
11-es amiket leírtál az nem JYP, hanem kpop sajátosság. Az összes cég ugyanezt csinálja ha eddig nem tűnt volna fel. Csakhogy a JYP-től senkit nem rúgnak ki azért mert kiderül, hogy kapcsolata van egy másik idollal, ahogy azt már más cég megtette. Gondolom tudod, h melyikről beszélek. Ezenkívül nem tudom, hogy kiket oszlatott fel mostanában? A CLC-t, az Iz*one-t, a Gfriend-et? Jah, hogy ezek nem is alá tartoztak? Akkor miért JYP sajátosság h feloszlatnak egy bandát? Jah, h a GOT7? Őket senki nem oszlatta fel, ők maguk nem akartak szerődésthosszabbítani. Akkor miről beszélünk? Az imént felsorolt bandákat, amik valóban nem emiatt oszlottak fel, hanem tényleg feloszlatták őket egyik sem JYP-s banda volt. Nem igazán értem, hogy miről beszélsz és nem tudom, hogy te milyen kpop-ot ismersz, de amit én ismerek ott ez bármelyik cégnél előfordulhat. Még egyszer, az általad felsorolt dolgok közül mindegyik igaz az összes kpop cégre. Ez az ipar sajnos ilyen. Ha nem tetszik nem muszáj hallgatni.
2021. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
23%

Az irígységet meg arra értettem, hogy miért kell irígykedni bárkire aki letett már vmit az asztalra. És azt mondod, hogy magyar sajátosság, hogy le irígyeznek ezért valakit? Nem az a magyar sajátosság, hogy nem a saját életünkkel foglalkozunk mert az egy szart nem ér, hanem másokat utálunk és mások életében vájkálunk. Le kéne már erről szokni, mert marha unalmas már.

Tudom, hogy divat mostanánam utálni JYP-t bár a legtöbbje azt sem tudja h miért kéne őt utálni, csak ha már divat akkor csináljuk.

2021. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
64%
12 nem mondtam semmit sem a jyp-ről hanem átlagról beszéltem... de ahogy érzed... ":D
2021. szept. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
39%

13 te is ezt teszed! mi is a kpop idolság lényege? ja várj magánéletbe való turkálás röviden ":DDD

nem itt már mindenki rá mondja egyből a másikra hogy irigy miközben nem! az opitz barbi alatt is ezt látom! amikor más nők írnak oda de valahogy a férfiakra sosem mondják ja mert azok nem tudnának irigyek lenni rá ":D de közben ugyan azt leírják mint azok a nők akik le lettek irigyezve! :S

2021. szept. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
85%
azért is írtam hogy erre hogyan is lehet irigykedni? meg mit tett le az asztalra bárki is? ne haragudjatok de ott konkrétan vadászva vannak a tinik hogy legyenek idolok és fizetnek minden költséget (persze ezt vissza kell fizetni mikor debütálnak de sehol máshol nincs ilyen hogy tánc ének modell és színész képzést állnak valamint szállást ruhát kozmetikai és bőrápoló termékeket! de még műtéteket is) csak legyél idol nálunk! és ahogy mondtam nem kel megharagudni de ha évente debütál legalább 30 ember (ugye minimum 3-5 csapat) akkor ne már a tehetség és különlegesség lenne mérvadó vagy minimum elvárás! ez meglátszik az idolokon is mert kapásból ugyan azt a szöveget mondják ugyan azokat a dolgokat hangoztatják ugyan azok a műfajok vannak és ugyan az a minőség! ugye én bátran kimerem állítani hogy amúgy a bts jó fellépést ad mint előadás és tánc de nem jobb mint a seventeen vagy astro vagy bármelyik sikeres banda! még is övéké a kpop világ!
2021. szept. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
45%

Én személy szerint senkit nem szólok le, aki 100szor többet letett az asztalra mint én, vagy tehetségesebb mint én. Ez ilyen hazai szokás ahogy látom, hogy mindenkire ugatni kell. Ha valaki soha életében nem hbázott és legalább annyi munkát beleölt valamibe, mint az akire ugat, akkor kinyithatja a száját. Addig meg hiteltelen az egész. Nyilván nem kell mindenkit szeretni, illetve nyilván nem szimpatikus mindenki, de akár hiszitek akár nem JYP sem egy velejéig romlott, szándékosan gonosz ember, ahogy sokan beállítják.

És mindenkinek megvannak a miértjei és nézőpontjai, érdekei. Semmit nem szabad egy szemszögből nézni. Mindenkinek megvan a maga oka, h mit miért tesz, maximum nem ismerjük ezeket az okokat. Csak ennyit akartam.

2021. szept. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
23%

17 még mindig nem szóltam semmit sem jyp-ről!!!

lehet nehéz felfogni de te a

12-es válaszodnál nekem írsz azaz 11-re hogy amúgy ez nem jyp dolgok!

mutasd már hol beszélek róla??? embőr :"D


amúgy hagyjuk a jyp-et is amíg üzletemberek irányítják addig ugyan olyan az egész mert nekik a pénzről szol minden azért pl egy olyan cég megint más ami ex kpop idolok alapítottak sajnos ez az igazság

pl egy üzletember által vezetett cég sem lesz olyan mint amit egy ex kpop idol nyitott! mert vannak ilyenek is már igaz nem sok asszem 2 max 3


a disney sem gonosz cég csak cég... itthon megy a szivárvány lobbi meg fekete támogatás azt a kínai star wars poszterben finn a feka csávó-t alig lehet látni míg a nyugati poszterben ő a legnagyobb szinte!

[link]


a nike sem az... itt megy ezerrel a szivárványos termékek népszerűsítése míg az arab és közel keleti oldalakon nem is forgalmaznak olyanokat... wow...

17 lehet más dolgokat engednek meg az idoloknak de ugyan úgy másokat tiltanak meg nekik! a cég az cég marad nézd meg a bighit-et! mi lett velük a bts-t teljesen tönkre teszik a txt-vel abszolút nem foglalkoznak a gfriendet feloszlatták úgy hogy élt a szerződésük! (persze előtte jól kiárusították a lányokat de ez az ő hibájuk is volt) ja várj az alkalmazottak nagyját is kibaszták!!! pl a managereket is akik már a kezdetek óta ott voltak (habár lehet a manager magától lépett ki mert valahogy még mindig ő kíséri a lányokat... szerintem az üggyel érdemes lenne foglalkozni mert qurva nagy korrupció van benne és ez kifog hatni a bts-re és seventeen-re is!)

a yg is basszus prostitucióal meg drogokkal foglalkozott!!! ami országra terjedt ki!! és ez egy qurvakibászott zene cég bolt!!! :/

a jyp-nek is biztos meg vannak a kis piszkos ügyei...

2021. szept. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

13

Honnan tudod,ki mit tett le az asztalra? És kinek mit jelent az a bizonyos asztal? Jómagam beteg emberekkel foglalkozom. Több mint 1000 embernek segítettem,újraélesztettem,kezeltem,gyógyítottam. Nekem ez nagyobb kupac az asztalon,mint a bohóckodás. És általánosságban értem,nem egyik-másik bandára. Nem ismerem őket,nincs mire irigykedni. Irigy arra vagyok,aki zabál és nem hízik. :D de azt beismerem nyíltan. :)

2021. szept. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
50%
#18 ki beszélt hozzád?
2021. szept. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!