Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem lett sláger a...

Miért nem lett sláger a Neoton Família legjobb dala, a Robinson?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=mOFF9LaRzAk

Miért nem lett közismert a Neoton Família legjobb dala?



2021. szept. 8. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Amiért pl. Kylie Minogue leghíresebbnek kikiáltott dala is a nyálas Can’t Get You Out Of My Head”, emiatt sokan azt hiszik, hogy nem tud többet némi diszkós ugrabugrálásnál, pedig fogalmuk sincs róla, hogy vannak sokkal mélyebb tartalmú, sokkal kidolgozottabb dalai, ahol tényleg rendkívüli és pozitív értelemben “hidegrázós”, amit csinál, mind hangilag, mind zeneileg.
2021. szept. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert Don Quijote kiütötte.
2021. szept. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy Neked a legjobb, még nem jelenti azt, hogy másnak is, ez szubjektív dolog, hogy egy zene kinek mennyire tetszik, ne általánosítsd, hogy "a legjobb"! Ha mindenkinek annyira tetszene egyértelműen, akkor gondolod nem lett volna akkora sláger?! Dehogynem, de nem mindenkinek tetszik, legalábbis NEM ANNYIRA, mint Neked!

Szeretem a Neoton Famíliát, de erről a számukról most hallok először! Belehallgattam, javában a refrént is, nem rossz, de több számuk is van, ami nekem például jobban bejön, és hogy bár ismert, de ne csak a legnagyobbakat említsem: Eszterlánc, Monte Carlo, Párizsi lány - ezek jobban tetszenek!

Több zeneszám is van a világon, amik nekem annyira tetszenek, hogy én is megkérdezhetném, "ez vagy az miért nem lett akkora sláger?", de nem kérdezem, mert nem vagyunk egyformák, valószínűleg a többség ízlését nem nyerték el, ennyi!

2021. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
Akkora fellációt még Csepregi Éva sem tudott bemutatni Erdős Péternek, hogy ebből sláger legyen.
2021. szept. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!