Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Les paul studio lt elektromos...

Les paul studio lt elektromos gitár oktáv beállítását nem tudom megcsinálni mert bármerre is tekerem az állító csavart nem változik a hang, lehet hogy a hangolóval van gond, megfelelő ez a típus az oktáv beállításhoz? KORG GA-2.

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van egy mobitelefonod, töltsd le rá a Guitar Tune (free) programot, és ha bármelyik hangot megpendíted, megpróbálja kitalálni melyik húrhoz tartozhat és mondja, hogy lejjebb vagy feljebb, ha pont jó, akkor jelzi.

Én szoktam használni, bár anélkül is be tudom hangolni..

2021. szept. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De hát "alulról" kezdek hangolni, az E, és van 2 oktávval feljebb is.

Ezek a lefogatlan húrok.

Miután hangoláskor elhúzódik nem elég egyszer végigmenni...

2021. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
meg kell hozzá lazítanom a húrokat ha a hátsó nyergen állítom a csavarokat?
2021. szept. 10. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy szokták de én lelazítom a húrokat különben csúnyán lesarkalom a csavart. A nyakat nézd meg hogy egyenes. Tegyél kápót az egyes bund elé majd fogd le az utolsó bundnál, ilyenkor középen két-három füzetlapnak éppen át kell férnie a húrok alatt különben rosszul van beállítva.
2021. szept. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!