Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek van olyan, aki...

Szerintetek van olyan, aki Azahriah-t hallgat, és szereti a fideszt/kormányt?

Figyelt kérdés
Orbánt nem éri mondani, nem hiszem el, hogy Azit hallgat xd A sok kormánykritikus szövegrészletére gondolok

máj. 1. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

"A sok kormánykritikus szövegrészletére gondolok"


Azokat maga Orbán súgta Azhadariah fülébe..

máj. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 ?
máj. 1. 13:05
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
nem tudom, de olyan van, aki nem szereti se azit, se a kormányt
máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 tudom, nyilván vannak ilyenek, ez nem is kérdés. Az érdekel, hogy azok közt a fiatalok, akik Azit, Krúbit, Carson comát, Beton hofit hallgatnak, vajon vannak-e köztük olyanok, akik fideszesek vagy szeretik a kormányt. Mert ugye mindegyiküknél előfordulnak kormánykritikus dalszövegek
máj. 1. 18:49
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
#4 szerintem jobban belegondolva lehet, hogy van. példának okáért, aki határontúli magyar (én magam is ilyen vagyok csak kb 6 éve elköltöztünk Kárpátaljáról Magyarországra) akik, mivel a fidesz támgatja őket rájuk szavaznak. Legjobb barátnőm (aki mai napig kint él) cc fan, és mégis fideszes.
máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 hmmmm, értem a szitut. Mindenesetre ez elég fura, pont a cc elég szókimondó tud lenni:'D
máj. 1. 18:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 a szövegeit nagyon szereti, de elmondása szerint nincs nagyon más párt, akik igazán tennének érte valamit. Nem szánékozok politizálni, de az ukránok egyáltalán nem az az ártatlan, gyámoltalan nemzet, legalábbis az ő kormányuk füle mögött is van vagy 3 kiló vaj...
máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 hát sajnos mindenhol minden fül mögött vannak kilónyi vajak:/

ettől még nem tudom megérteni, ki az, aki ezt az erkölcsi fertőt tényleg szívesen fogadja. Vagyis persze, érteni értem, hogy mi az indíték, de én úgy érzem, egyszerűen annyi mindent nem lehet megbocsátani nekik, hogy csak na. Bár külföldi magyarként lehet nincs annyira képben hazai dolgokkal:/

máj. 1. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!