Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki járt már úgy hogy a...

Valaki járt már úgy hogy a gitárjának hangszedőjét a hangszerész kicserélte silányabb kínai vacakra?

Figyelt kérdés

2021. szept. 12. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer cseréltettem hangszedőket a gitáromban (gyári noname EMG aktívokra), semmi ilyesmi nem merült fel, még ő mutogatta hogy szól amikor mentem érte
2021. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
bevittem a gitáromat oktáv beállításra mikkor el hoztam nem próbáltam ki,utána vettem észre hogy a hangszín és a hangerő állítót hiába tekerem alig változik valami, és a hangja is nagyon erőtlen,ki szedtem a hangszedőket és akkor láttam hogy nem az epiphone van benne hanem kínai noname vacak.
2021. szept. 12. 16:51
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Epiphone==kínai noname vacak
2021. szept. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég hihetetlen sztori. Ha előtte tettél bele valami nevevan mágnest, akkor tudható, hogy megszivattak. Ha nem, akkor lehet, hogy az úgy szól, ahogy. Persze azt sem értem, miért vitted a gitárt olyan helyre, ami nem bírta a teljes bizalmadat?
2021. szept. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Oktávot tanulj meg magad állítani. Hozzátartozók a gitáros léthez, mint az első "a moll akkord.
2021. szept. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Oldfire ***** válasza:
Ötöskének igaza van.talán még a magasságot is...bár ez gitár függő...
2021. szept. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezted korábban privátban de akkor most megválaszolom.. Nem szokás másodvonalbeli hangszedőkön feltüntetni márkajelzést, tehát simán lehet hogy noname távolkeleti van benne.

Inkább a potméterek körül lehet valami gubanc esetleg,, nálam előfordult hogy szereléskor annyira közel voltak a potméter és fóliakondi lábai hogy a takaró lemez visszacsavarozása után összeérintette a rajtuk lévő merev vezetékhalom ezeket a lábakat. Utána csodálkoztam miért nincs tone állítási lehetőség és hasonlóan mint neked.

2021. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hetes,de akkor miért azután jelentkezne ilyen probléma miután a hangszerésznél volt a gitár és senki nem mondta neki hogy nyúljon bele. Csak az oktávot kellet volna állítani, akkor miért??? semmi baja nem volt a potméternek olyan érzékeny volt, hármasra elégvolt tekernem,most meg maxon is sz.r, ilyenkor mi lehet??
2021. szept. 14. 19:39
 9/13 Mojjo ***** válasza:
100%

Pesti vagy? Mert akkoe tudok pár megbízható hangszerészt ajánlani, aki megnézi, mi a helyzet.

Egyébként oktávot tényleg magunk állítunk. Olyasmi ez, mintha cipészhez járnál, hogy kösse be neked a cipődet. Lehet, jó pénzért megteszi, csak kissé furcsa kérés.

2021. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Azért vittem oktávot állítani mert van egy KORG GA-2 hangolóm amivel hiába állítottam,mert amikor tekertem a

nyergen az állítócsavart nem nagyon változott semmi. Most hogy visszahoztam még azt észre vettem a e1 húr 8bund- tol hamis. De mitől?? valaki? amúgy nem pesti vagyok köszi Mojjo,de az biztos hogy többet ki nem adom a kezemből csak egyszer sikerüljön rendbe tenni. ÉS még fizettem is érte!!!

2021. szept. 14. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!