Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Black metálosok! Ti sátánisták...

Black metálosok! Ti sátánisták vagytok?

Figyelt kérdés
nem a keresztény black metálra gondoltam,mert olyan is van.
2010. aug. 31. 12:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jjó lenne a black metál is ha nem sátánista lenne,én egyébként heavy death és egyéb sok metált hallgatok(többek közt)
2010. aug. 31. 12:46
 2/11 anonim válasza:
Én nem vagyok sátánista.
2010. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
akkor jó!
2010. aug. 31. 14:07
 4/11 hannibalking ***** válasza:
100%
ezt a fa.szságot nemtudom ki találta ki, de nem kell rá építened. :D aki sátánista az divatból hallgat black metalt, aki meg black metalt hallgat az divatból lesz sátánista max. :D ez az élet rendje. :D
2010. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ja szóval csak "menőzik" aki azt állítja magáról,hogy sátánista (és black metált hallgat)
2010. szept. 2. 16:30
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Aki Black metalt hallgat az sátánista! A skinhead se divatból hallgatja az OI zenéket!
2011. ápr. 12. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Először is azt sem tudjátok mi is az a "satanista"!
2011. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem, simán ateista és vallásgyűlölő vagyok :D
2011. aug. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 F erii válasza:

Black metálon élek (Gorgoroth stb)

és nem vagyok Sátánista

2011. szept. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ja szóval csak "menőzik" aki azt állítja magáról,hogy sátánista (és black metált hallgat)


A Black metal a Sátánizmusról szól (nem mindegyik). isten gyűlöletéről, rombolásról, az Apokalipszisről stb... Én ezeket hallgatom. Én sátánista vagyok. Ezért is nézek jobban szét a Black metal bandák között, hogy mégis milyen lírai tétel-jei (Lyrical theme)-jei vannak. Én nem hallgatok olyan Black metalt, ami a magányról, öngyilkoságról, bánatról, politikáról szól. [link]

2011. szept. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!