Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Imádom a Metallicát, de az...

Imádom a Metallicát, de az énekes csak engem idegesít néha?

Figyelt kérdés

Tehát maga a zenével semmi bajom nincs, tényleg az abszolút kedvenc nálam, napi szinten hallgatom... A hangjával sincs semmi bajom mivel ő is egy legenda kB.


De amikor interjút ad annyira idegesítő, mindig azt akarja mutatni hogy ő boldog, ráadásul olyan irreálisan szerény, mintha semmi köze nem lenne a Metallicához, de komolyan mondom, mindig a családjával van elfoglalva, meg ilyen nyugger hobbijai vannak, tehát nem tükröz semmit, nincs benne semmi lázadás Semmi, mintha nem is ő énekelne sokszor nagyon furcsa nekem ez.


Amúgy amit leírtam róla ezek igazából jó tulajdonságok, de nekem nagyon mű az egész, ők már 58 éves de akkor is. De néztem régi interjúkat ott is ilyen volt... (nagyon tehetséges, imádom) de ez nekem nem tetszik.


Mi a véleményed erről? 28f


2021. szept. 14. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Volt azért idegesítőbb hang is van
2021. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem lars b@sz fel
2021. szept. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Mentális betegségei vannak csak erről nem beszél, sokféle függősége.

Nem egyszer elvonón kötött ki, de nyilván kifele próbál nem így tűnni, ami megérthető természetesen mert nem mindenki vállalja fel.

Szóval ez az érem másik fele.


Régen amúgy élte a nagy "rocker" életmódot, nyilvánvalóan hitelesebb volt de ez igaz az összes ilyen előadóra. Cannibal Corpse tagjai is hülyén hangoznak így 50 fölött, halálról meg egyéb beteg témákról énekelve ami 20-on éves korban jónak tűnt, de ilyen ez a popszakma.

2021. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj már. James mindig is félénk volt, nem is akart frontember lenni se.

Mit fáj neked, hogy "nyugger hobbijai" vannak (egyáltalán, ez mit jelent?), vagy hogy a családjával van elfoglalva? Már miért ne lenne???

Mi az, hogy nem tükröz lázadást? Mit kéne szerinted csinálnia? Szánalmas ez az egész kérdés...

2021. okt. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Én azt hittem ő már meghalt mint Michael Jackson ._.
2022. jan. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
#5 nem inkább mint kurt cobain? Michael Jackson nem is rock zenét játszott. Hány éves vagy XD
2022. nov. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!