Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek és metálosok! Mi a...

Rockerek és metálosok! Mi a véleményetek a pop rock, soft rock meg hasonló műfajokról?

Figyelt kérdés

2021. szept. 14. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van benne az a kategória amit szeretek, pop rockban főleg. De én magát a popzenét sem ítélem el, sokan vannak akik habzó szájjal szidják a popzenészeket, meghogy igazi rocker nem hallgathat ilyet. Nekem az igénytelen tömeg gyártott zenével van bajom, ezek a nyálas popszámok, de ilyen igénytelenség megtalálható a metalban is néhány előadónál.
2021. szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én már öreg rocker vagyok a 70-80 as években voltam fiatal. Azt kell mondjam idővel az ember már befogadóbb műfaj tekintetében de kritikusabb a minőséggel szemben. Én minden zeneirányzatban megtalálom a nekem tetszőket de a számomra hallgathatatlanokat, idegesítők listája is bővül. Szóval én nem bánom, ha próbálkoznak de az én rostám már elég finom szövésű.:D Az első válaszadó véleményével én is egyetértek.
2021. szept. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Személyes véleményem (!)



Soft Rock


Nincs igazán rendes szövege, mármint olyan, ami érdemes a megírásra. Nagyon lenge, erőtlen, akár egy "úri p!csa".


És ezt általánosan értem, nyilván van abból is amit szeretek, de többnyire kerülöm. Ha nem érdekel a szöveg egy zenében, akkor nem hallgatom. Keresek olyat, amihez alapból nem íródott szöveg. (pl. SKAFANDR)


Ha hangszerek erőtlen hangzását akarnám hallgatni, akkor ott volnának Tchaikovskyék.


Nem ítélem el, legyen nyugodtan, csak akkor ne törjön be hozzám akaratom ellenére :)



Pop Rock


Akár egy divatbolond aki mindig a legújabb holmikat akarja. Túlzottan elengedik magukat az árban. Nem tudnak rendesen megragadni egy dolgot egy adott pillanatban. Nincsen igazán saját ötletük, véleményük.


Ismétlem: Nem ítélem el, legyen nyugodtan, csak akkor ne törjön be hozzám akaratom ellenére

2021. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Soft Rockot nem ismerem annyira, Pop Rockot Imagine Dragonstól szoktam hallgatni. De ha már Rock, akkor Hard Rock, Progresszív, Alternatív, Art Rock, Gótikus Rock, Rapcore, Jazz Rock, Folk Rock esetleg Elektronikus Rock irányzatokban nézelődök, de egyébként meg elég tág az ízlésem Rock/Metál zene terén, "Pop Metál"-t is simán meghallgatok, ha jó, pl. a BMTH a Parasite Eve számát elég jól odatette.
2021. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!