Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez hogy jön be az embereknek/m...

Ez hogy jön be az embereknek/mai generációnak?

Figyelt kérdés

Billie Eilish meg ez a

6ix9ine

“művész”nevű szereplő hogy nőtte be magát a mai generáció szívébe? Az én korosztályomban is van aki ezeket hallgatja, pedig én ha ezt az Billie csaj hangját meghallom énekelni rosszul leszek…


2021. szept. 18. 20:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én soha nem hallottam erről az énekesről. Most megnéztem Youtube-on. Miért rossz? Majdnem minden tini így jár, piros, rózsaszín vagy lila hajjal, kifestve. De külsőleg nem ítélem el őket meg sehogy. Ilyenek.
2021. szept. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10es 20éves vagyok, nem vagyok depis és férfi vagyok de van amikor hallgatom🤣🤔 ha nem érti valaki a zeneszöveget, akkor az a ritmust fogja és magát a hang hatásokat. És igen, ennek is megvan a maga bája, mert segít 1 érzelmedben elmélyülni. Ez bárkire írható műfajtól független.
2021. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Billie-től bírom Bad Guy-t és a When The Party’s Over-t, de nálam kb ennyi volt. Ezt a 6ix9ine izét utálom. Jobb szeretem a régebbi zenéket, a 2000-es évek és a 2010-es évek eleje szerintem verhetetlen.
2021. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Hintalow ***** válasza:
Szerintem csak simán nem neked való már, egy idő után nem fogad be az ember igazán újdonságokat. Erre a bezzegarégiek dolgra meg csak annyit, hogy szerinted mondjuk a 80-sa években hogy néztek egy Boy George/Prince/George Michael kinézetére és zenéjére? :D
2021. szept. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!