Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos hegedű tapasztalat?

Elektromos hegedű tapasztalat?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanulni, viszont a szomszédokat nem kicsinálni, gondolom fülhallhatóval nem hangos.

Van, aki használt?

Milyet ajánlotok?

Honnan rendeljek?

Ilyesmik érdekelnének:)


2021. szept. 20. 10:14
 1/2 anonim válasza:

Én építettem már három ilyet. Amit kereskedelmi forgalomban lehet kapni, azok mind gyári dolgok, egy sablonra gyártják őket. Igazából ki kellene próbálni, hogy mennyire kényelmes. Ami elektromos hegedűt a médiában lehet látni általában, az legtöbbször Yamaha gyártmány. Ilyet már próbáltam, elég szép hangjuk van, bár elég drágák. Ha biztosra akarsz menni, akkor ezzel nem fogsz befürödni. Az is szempont lehet, hogy mekkora a súlya. Tömör fa hangszer, nehezebb, mint egy normál hegedű. Amúgy ha egy normál hegedűre teszel egy szállodai sordinot, akkor kb ugyanannyira lehalkítja, mint amilyen egy elektromos hegedű.

A kínai no name hangszerek rizikósak lehetnek hosszú távon, mint minden, ami kínai. A többi szerintem biztos jó.

Ha módodban áll valami nagyobb hangszerboltba ellátogatni, esélyes, hogy van készleten, és ki is tudod próbálni.

2021. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dr Sauron válasza:
Én azon tanultam meg hegedülni.Csak ajánlani tudom.Gyakorlásra kiváló.Ha meg már szépen tudsz játszani,vehetsz egy rendeset is. :)
2022. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!