Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha tehetnéd, hangszert építené...

Ha tehetnéd, hangszert építenél, vagy továbbra is vásárolnál?

Figyelt kérdés

Itt bármilyen hangszer szóba jöhet. Analóg szinti akár mono, para vagy polifónikus. Lehet modulár szinti modulok is. Lehet vonós hangszer, gitár, bármi amit otthoni körülmények közt jól meg lehet valósítania egy embernek. A jólt arra értem hogy kényelmes, lehet rajta a hangokat pontosan intonálni, stb.


Én a szintimet most építem. Majd gitár építésbe is bele szeretnék fogni idővel hobbi szinten. Persze a megfelelő ismeretek megszerzése után.


2021. szept. 21. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tehetném és értenék hozzá, magam építeném. Például olyan 12-húros gitárt, ahol állítható, hogy melyik húrsor szóljon: 12 / 6(normál) / 6(magas). Gitárkészítéshez hasznos lehet: [link]
2021. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oh. Ez nem csak hasznos. Ez szuper hasznos. Köszönöm szépen.
2021. szept. 22. 13:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Én inkább fejleszteni, moddolni szeretem az elektromos gitáraim mint építeni ugyanis soha nem lenne olyan jó mint válogatott -minőségi- alkatrészekből összerakni.
2021. okt. 23. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!