Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a kedvenc Slipknot albumotok?

Mi a kedvenc Slipknot albumotok?

Figyelt kérdés
Nekem az első albumuk.

2021. okt. 8. 23:38
A kérdező szavazást indított:
Slipknot (self-titled) 1999
Iowa 2001
Vol. 3: (The Subliminal Verses) 2004
All Hope Is Gone 2008
.5: The Gray Chapter 2014
We Are Not Your Kind 2019
21 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Nálam:

IOWA > All Hope Is Gone > 5: The Gray Chapter > Vol. 3.

A Slipknot album valahogy sosem volt a kedvencem, elhallgatom de ennyi.

A We Are Not Your Kind-al meg az a bajom hogy szerintem stílusilag két szék közé estek, próbálták a Gray-es féle dallamosabb stílust tovább vinni, néhol pedig az Iowa stílusjegyei is előkerültek de valahogy mintha "kifáradtak" volna és nem volt meg sem a kellő agresszió, sem a kellemes dallamosság. Inkább fogós refrének maradtak meg, illetve pár jó riff. Hozzátéve hogy ez csak Slipknot mércével gyenge nálam. Ehhez hozzájárultak a tagcserék is, hogy mára azért a Slipknot ne olyan erős mint régebben, de attól függetlenül élőben még mindig a legjobbak között vannak.

2021. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vacillálok az első album és az Iowa között, de talán az első album összességében közelebb áll a szívemhez, mint az Iowa. Emlékszem anno, amikor legelőször meghallottam az Eyeless-t és a Purity-t, azonnal vissza kellett tekernem őket, hogy felfogjam, valóban annyira király, ahogy azt hallottam előtte.
2021. okt. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Iowa

2. Slipknot


Itt van egy hatalmas szakadék, az első 2 album egyszerűen mérföldekkel jobb, mint az összes többi együttvéve.


3. All Hope Is Gone

4. Vol. 3

5. .5: The Gray Chapter

6. We Are Not Your Kind

2021. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!