Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Utálom T. Dannyt. Mit tegyek?

Utálom T. Dannyt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindenki őt hallgatja, és ki vagyok tőle...

2021. nov. 1. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Utáld tovább nyugodtan! Senkit sem érdekel, ő meg pláne le sem kakkantja.
2021. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Utáld tovább!

2021. nov. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor utáld, ez van.
2021. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha körülötted hallgatja mindenki, akkor tegyél fel fülhallgatót/fejhallgatót, és hallgasd azt, amit Te szeretnél!
2021. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Ejtsd: "térdelni"
2021. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Miért kéne bármit is? :D vagy megszereted te is vagy utálod tovább nem te vagy ezzel egyedül szerintem. :D


(Pedig pasinak se utolsó és nagyon jó számai is vannak. 🤷‍♀️)

2021. nov. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Vigasztaljon, hogy én is.

De én az összes trash előadót utálom a magyar zenei szférában, mint pl Missht, GwM-et, Manuelt, Essemmet, Valmart meg az összes további ipari hulladékot.

2021. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
89%
Én nem mondom, hogy utálom, néha belehallgatok egy-két számába, mert úgyis bele fogok futni valahol, diszkóban, rádió vagy bárhol, ha akarom, ha nem. Inkább úgy fogalmaznék, hogy nem tartom jó iránynak, hogy ma már mindenféle jött-mentek be tudnak futni minimális tehetséggel, és befektetett munkával. Itt most nem is speciel T.Dannyra célzok, vannak nála sokkal kevesebb munkát letett egyszezonos "sztárok", akik megszedik magukat. Viszont szerintem se jó irány, hogy jönnek ezek a tucat "rapperek", ráadásul 90% arról rappel, hogy milyen mélyről jött, senki nem hitt benne, most meg tele vannak pénzzel. Oké, mindenki elhiszi, hogy nagyon sokat dolgoztak, de nem kell erről ódákat zengeni állandóan, lehetne valami egyedi téma is, ami esetleg társadalmilag is hasznos. Krúbi pl. ilyen téren egyedi.
2022. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Ne hallgasd. A negatív reklám is reklám, bár ilyen ézettség és fellépőközönség mellett felesleges.


Szerintem jó az amit csinál, minden számát szeretem. :) (Persze az autoune annyira nekem sem tetszik.)

2022. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Azért kell neki az autotune, mert nem tud énekelni, nagyon gáz. 😅😅
2022. okt. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!