Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó, minőségi metal együttesek...

Jó, minőségi metal együttesek női énekessel?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 21:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2021. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Evanescence

Nightwish

Siouxsie and the Banshees (bár ez inkább punk)

Deap Valley

2021. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az Evanescence inkább rock, de imádom őket.

Infected Rain, Jinjer jut most hirtelen eszembe. Arch Enemyt biztosan ismered, de azok az albumok, amelyeken még Angela Gossow a vokalista, egyszerűen zseniálisak. Legalábbis szerintem.

2021. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó minőségű relatív nem rosszak amiket felsoroltak.(én is gyakran hallgatom őket)

De ezek közül maximum a Jinjer említhető magas minőségűnek, kevésbé mainstreamnek

.

Stream of Passion, ReVamp, After Forever mehet a Nightwish mellé, ezek kicsit talán igényesebb zenék is egy fokkal.


Amúgy ami tényleg minőségi az pl. To-Mera, magyar énekessel és a Haken néhány régi tagjával, nem csak a női együttesek közül emelkednek ki hanem úgy általában a sok jazz és klasszikus elem, eléggé progresszív és meglehetősen egyedi zenét csinálnak.

Aghora első 2 albuma illetve a The Gentle Storm, ezek már elég nehezen hallgatható zenék, fölig az Aghora sok hallgatást igényel mert rengeteg a jazz elem bennük.

2021. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
#3.Szerintem az Arch Enemy-nél sosem az énekesek domináltak, Michael Amott nélkül sehol nem lennének , lehet ott bárki szerintem ha olyan fun riff-k és szólók vannak. Legalábbis a részemről biztosan, soha nem tud hibázni.
2021. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja és kihagytam a hazai képviselőt, Without Face-t.

Bár ezt furcsállom hogy nem írta senki, elvégre mégis hazai és világszínvonalú.(bár black metalnal sem Tormentor ugrik be az embereknek, pedig előbb volt mint Mayhem első stúdió album)

2021. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Epica

The Agonist

Frozen Crown

2021. nov. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Régebbiek:

Phantom Blue

Vixen

Saraya

Chrissy Steele

Lee Aaronnak is volt 1-2 jó lemeze..


frissebbek:

Amaranthe

Within Temptation

Crucified Barbara se rossz pl..

2021. nov. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Dalriada, Tales of Evening, Venom Prison, Once Human, Blind Ivy, Therion
2021. nov. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Battle Beast, In this moment, The dirty youth, Tengerszem.
2021. nov. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!