Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó, minőségi metal együttesek...

Jó, minőségi metal együttesek női énekessel?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 21:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#5 Igazad van, Michael Amottal amúgy is elég elfogult vagyok, mert egyszer volt szerencsém vele találkozni. :D De nekem nagyon fontos egy zenében a vokál, és mindig figyelembe veszem, akármelyik bandáról van szó. Tudom, legtöbben az instrumentalt figyelik, de számomra valahogy mégis nagy szerepet játszik az ének, vagy éppenséggel a growling..
2021. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:

Butcher Babies

New Years Day - ez inkább core, de én imádom őket.

2021. nov. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
#11 Mondjuk ezzel az Arch Enemyvel úgy vagyok hogy eskü végignéznék egy koncertet ahol A.W.G. rendesen énekel végig :)
2021. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Lucifer, Draconian, Employed to Serve, Darkened Nocturn Slaughtercult, Bethlehem (csak az utolsó 2 album), Flame Dear Flame, Unleash the Archers, Tymah, Tristania, Trees of Eternity, After Forever, ReVamp, The Gathering, Windhand, False, Molasses, Dark Moor, Asagraum, Leaves' Eyes, Delain.


És egy magyar: Devil Seed.

2021. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 ZorPrime ***** válasza:
Oceans of Slumber, The Gathering (1995 és 2007 közti korszak!!!), Universe217 (igazi underground favorit!) Ezek jó zenék és piszkosul jó énekesnőkkel.
2023. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 ZorPrime ***** válasza:
Ja, hozzácsapom a listához a japán Lovebites nevű zenekart, fenomenálisak.
2023. ápr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 ZorPrime ***** válasza:
Aztán: Nemophila, Saiseiga...
2023. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!