Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik fiúbanda uralja most a...

Melyik fiúbanda uralja most a zenei piacot a BTS - én kívül? Van egyáltalán jelenleg olyan meghatározó boyband, mint a One Direction, NSYNC vagy Backstreet Boys volt?

Figyelt kérdés

A CNCO is sikeres, de úgy látom, azért az egész világot nem sikerült meghódítaniuk. Inkább csak Amerikában nagyon népszerűek.

Más ilyen sikeres boyband most nem jut eszembe.

Na, jó, ott a BTS, akik szintén eléggé népszerűek! De, másik formáció most nincs is rajtuk kívül? Ennyi a jelenlegi boyband zenei kínálat? Vagy csak én nem követem eléggé a jelenlegi zenei piacot.



2021. nov. 2. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Bőven van nagyobb kínálat, attól nem kell félni, nem a btsből áll a kpop...


Talán a top 3 legnépszerűbb kpop boygroup jelenleg (btsen kívül) a stray kids, enhypen és txt


Az enhypen és a txt sok fant szerzett a bts miatt, mert ugyanazon cég alatt van a három. But dont come at me, nem azt mondom, hogy nem tehetségesek


Viszont az, hogy uralnák a zenei piacot... Koreában igen, világszerte már nem.

2021. nov. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó mindent amit elmondott nagyon igaz
2021. nov. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2%

Txt jo vicc! Enhypen sem nagy… lehet hogy ismertek a bts miatt mert egy cég de közel sem uraljak!

A seventeen az ami jelenleg ural illetve az exo ami megint csak nagyot ural na meg sot7

A txt legtöbb megtekintése 145 millió

Exo 466 millió! Azért van különbség

Enhypen 54 millió akkor miről is beszélsz? Hol uralnak meg mit?

Exo mostani dal 1,9 millió eladás

Txt mostani dal 1 millió

Nem ural a txt semmit sem… főleg nem a too helyet!

A topok még mindig seventeen exo monstax

2021. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha seventeen eladás általában fixen tartja az 1,5-1,7 milliós eladásokat már 2 éve

A txt átlagos eladásai pedig ilyen 400 ezer

2021. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit én írtam, hogy a LEGNÉPSZERŰBBEK, mitől lenne vicc? Az új kpop fanok már mind ismerik a txt-t és az enha-t, ők a legnagyobb 4. generációs fiúbandák, a stray kids-ről nem is beszélve. Ha nincs kedvedre, akkor el kell szomorítsalak, nekem se ők az ult bandáim, de ettől még nem lehet kétségbe vonni, hogy igenis népszerűek.


Ha már te is dobálóztál pár adattal, add meg nekem is a lehetőséget:

Seventeen ~28%-át nyerte meg meg azoknak a versenyeknek amin nomineek voltak (56 win)

Got7 ~17%-át (56 win)

MonstaX ~26% (50 win)


Txt ~29%-át, ami csak egy hajszálnyival több, mint a seventeen-é, viszont vegyük figyelembe, hogy a Got7 2014-ben debütált, a Seventeen és MX 2015-ben, míg a Txt 2019-ben, és máris feleannyi win-jük van, mint a Seventeennek, MX-nek vagy a Got7-nek (23 win)


Nem akarom lehúzni egyik bandát se, mert nagyon szeretem a például a ​Seventeent.

2021. nov. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%

bocsi versenyek semmit sem érnek miközben nem egyszer lehet szavazni! ez csak a toxikusságot mutatja mert pl volt olyan hogy egy középrendű banda nyerte meg a díjat a bp ellen vagy másik nagyobb banda ellen!

a népszerűség még mindig nem ők uralnak! csak valamit bizonygatni akarsz ami nem is igaz... az új kpop fanok a bts-t ismerik és persze hogy ismerik azokat a bandákat is akik ugyan abban a cégben vannak :O (agyfax...)

a stray kidsről nem mondtam semmit mert ők tényleg népszerűek széles körben

nekem pl sem a 7teen sem pedig a többi akiket írtam nem kedvenceim de a tények azok tények nem kell ide valósághamisítás meg szómágia sem... -_-

nézzünk meg az eladást mert csak a fanok vesznek ergo akinek több fanja van azok népszerűbbek!

seventeen 1,5-1,7 eladás már 2 éve

a txt pedig most adott el először 1 milliós lemezt ja és a qurva bighit áll mögöttük!

2021. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, kpop-ban egyet értek az előttem szólóval én is esetleg az Exo-t, Bigbanget mondanám ami hiresebb bár tény h az Enhypen és a txt is kezd feljönni

Olyan mint a One Direction sztem most nincs , úgy értve hogy full western fiubanda mint ők sztem nem is lenne rá feltétlen igény a kpop nagyon megy de ott az egész stílusnak az image-e is hozza tesz sokat :) most az az érdekes nem biztos h lenne igény a nyugati fiubandara de lehet én nem tudom jól (itt én nem számoltam bele az együtteseket természetesen hisz az teljesen más abból van sok)

2021. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!