Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen youtube videókat/csator...

Milyen youtube videókat/csatornákat ajánlotok elektronikus gitár tanulás elkezdéséhez?

Figyelt kérdés

Most kezdenék gitározni tanulni, de egyetem mellett nincs túl sok pénzem és időm a magántanárra. Egy Fender Squier Stratocaster HSS gitárom van (persze megvannak hozzá az egyéb kellékek is) egy családtagomtól kaptam, szintet lépett, a gitár nagyon jó állapotban van szerinte (megbízható ember) és szeretném a lehető legtöbbet kihozni a gitárból és elsősorban az otthoni gitártanulásból. Ehhez kérlek titeket, hogy ajánljatok youtube videókat/csatornákat és osszátok meg tippjeiteket, tapasztalataitokat! Előre is köszönöm ;)

(Kérlek jöjjetek azzal, hogy nem lehet tanár nélkül)


2021. nov. 3. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdőgitártréninget végezd el.

Aztán ha csak hobbi szinte akarsz dalokat játszani olyan másfél év múlva mehetnek a tab-k, különböző technikák. Gondolom metal/rock az elsődleges, ha csak dalokat akarsz játszani ez az út járható szerintem.

2021. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. nov. 3. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg az ismerőst megkérni, akitől a gitárt kaptad?
2021. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

feltételezvén, hogy érted az angolt, szerintem ők a legjobbak:


paul davids

justinguitar

martymusic

2021. nov. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

És igen, az angol elég jól megy ;)

2021. nov. 5. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!