Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek, esetleg...

Mi a véleményetek, esetleg tapasztalatotok a fender squier affinity stratocaster hss elektronikus gitárokkal? Milyen gitárt ajánlanátok kezdőknek?

Figyelt kérdés
Most szeretnék elkezdeni gitározni elektronikus gitárral és ugye egy (megfelelő) gitár nélkül elég nehezen menne. Nézegettem ezeket a gitárokat és azt olvastam/mondták videókban, hogy egész jók. Tényleg így van? Milyen más gitárt ajánlanátok egy kezdőnek?
2021. nov. 3. 07:38
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
2021. nov. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyik Affinity? Ugyanis per pillanat van a 2010 után gyártott full kínai vékony (40mm-es)éger testű és keskeny (40mm) nyakú, a 2020-as standard méretű (45mm-es) nyár testű és standard (42mm-es) nyakú kínai de valójában Taiwani és a 2021-es Malajziában gyártott vékony (40-es)nyár, standard (42) nyak, kétpontos tremolós. Én inkább a Taiwanit ajánlom (nekem is egy ilyesmi van) , azok jók. Főként ami limited edition.)
2021. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szóval, nekem egy pontosan ilyen van, teljesen rendben van a hangszer és a valóságban is ilyen gyönyörű. Időközben egy jobb fajta alnico hangszedőszettet kapott, hídba egy dimarzio mini humbit és színpadon is megállja a helyét: [link]
2021. nov. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ;)
2021. nov. 13. 22:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Szívesen.

Ha fontos a hídban humbi akkor ajánlom figyelmedbe a Stagg SES-60 szériás stratocastereket. Baromi jó gitár azért a pénzért. A Squier affinity-nél mindenképp annak ellenére hogy nekem az van.

2021. nov. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én inkább nem ajánlanám...


Meg azért attól is függ, mit szeretnél rajta játszani?

2021. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen megfelel kezdésnek a Squier Affinity. :) Bár én a helyedben inkább használtan vásárolnék vagy egy már jól beállított affinity-t, vagy esetleg egy Standard Squier-t. Vagy, egy B opció egy Yamaha Pacifica - ami szerintem a legjobb ar-ertek aranyu gitar a piacon. Pl. ezt 25.000 Ft-ért vettük meg egyik rokonomnak nem is olyan régen és minőségben és hangzásban, hozta a 150.000-170.000 Ft-os hangzást :D


[link]


Stagg, Soundsation-t inkább felejtsd el, szinte zéró a viszonteladói értéke, a Squier, Yamahákat meg eltudod könnyedén adni.


www.gsfanatic.com weboldalon találhatsz használt gitárokat, valamint marketplace-en! Hajrá!

2022. ápr. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nyolcvanezres Pacifica közel sem a classic vibe szintjén van max az Affinity-n. Már csak azért is mert ugyanazokból a szerelékekből áll.
2022. nov. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!