Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehetnék zenész?

Hogyan lehetnék zenész?

Figyelt kérdés

Pontosabban arra gondolok, hogy egy ideje a fejembe vettem, hogy szeretnék kicsit komolyabban zenéléssel foglalkozni. Anyám szerint kiöregedtem belőle, mert 25 vagyok, de úgy gondoltam, hogy na, mégis megpróbálnám.

Van egy sima klasszikus gitárom, illetve énekelgetek. Ami engem konkrétan érdekelne, az az, hogy mégis hogyan vihetném egy fokkal komolyabb szintre? YouTube-on melyik csatorna az, amelyik szerintetek az egyik legtanulságosabb anyagot sugározza (sajnos 1000+ videót kidobott, nem tudtam választani)? Hogyan tudnék komolyabban fejlődni mind gitározás, éneklés terén? Milyen fórumokon (felőlem angol nyelvű is lehet) érdemes utána néznem az egésznek?

Egyelőre a Yousician app segítségével tanulgatok, egészen hasznosnak vélem olyan szempontból, hogy utat mutat.


Várom az építő jellegű kritikákat, válaszokat!



2021. nov. 7. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Sosem késő, ha gyorsabban akarsz fejlődni az elején lehet keresned kéne egy magántanárt akivel átveszed az alapokat és utána már könnyebben menne a tanulás a videókból is.

Persze nem feltétlenül szükséges, netről is meg lehet tanulni de kicsit felgyorsítja a dolgot ha van valaki aki személyesen foglalkozik veled.

2021. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Sajnos nem igazán opció, hogy eljárjak tanárhoz, mert egészen sokat melózok és hát a melót még nem akarom otthagyni egy teljesen bizonytalan dologért :/
2021. nov. 7. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő, de tanár nem árt. Meg lehet azt oldani munka mellett, sokan csinálják.
2021. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sosem késő, de jó lenne egy magántanár legalább az elején mert jobban észre tudja venni a hibáid és azokat kijavítani. Meg lehet azt oldani valahogy a munka mellett.
2021. nov. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként vannak akik online oktatást is vállalnak webkamerán keresztül.
2021. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy 45 felett mint pl. nekem kezdenek el szarakodni a kéz izületei és változni ezeknek anatómiája, eddig biztos nem késő elkezdeni.
2021. nov. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!