Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tudnám megcsinálni?...

Hogy tudnám megcsinálni? Hogyan lehet bejutni a zeneiparba?

Figyelt kérdés

Szeretném hogy felfedezzenek, nem akármiben!

egész jól megy az éneklés meg a gitározás.. Most tanulok zongorázni is


Szeretnék ismertebb ember lenni(híres)

Nem a pénzért csinálnám meg nem is a fényűző életért, hanem mert szeretem ezt csinálni és szeretném ha az embereknek is megmutathatnám hogy mit tudok..

csak nem tudom hogy hol lehet kapcsolatokat találni ehhez


pl gondoltam rá hogy most ehhez a katy perry-s kliphez beküldök egy videót hátha sikerülne(tudom hogy vannak nálam sokkal jobbak de sokat gyakorolok és tényleg szeretném)


Ez az álomom!


rendes és nem lenéző válaszokat kérek szépen ):

köszönöm előre is


(15vagyok)


2010. szept. 4. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

tegyél fel videomegosztókre videokat arról,ahogy énekelsz és gitározol(pl. youtube tökéletes)

vagy ha már úgy érzed,h tényleg jó vagy esetleg később elmehetsz ilyen tehetségkutató műsorokba is,mint a Megasztár vagy most megy az X faktor.Én ahogy néztem őket,volt pár tényleg tehetséges ember és én inkább őket hallgatnám meg nézném a Viván,mint pl. egy Barbit vagy SP-t.....

2010. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

pl. ez a lány is a youtube-on futott be és már van lemeze is


http://www.youtube.com/watch?v=0Y_5xVF0hmg

2010. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi(:


hát nem tudom az ilyen megasztár meg x-faktorhoz nem lenne bátorságom,önbizalmam...

itt is van pár probléma, nincs valami sok önbizalmam :l

2010. szept. 4. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:
csak a tehetségkutató műsorokkal van esélyed befutni, mert gazdag anyuciapuci nélkül másképp nincs esély.
2010. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!