Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért túlértékelt Slash?

Miért túlértékelt Slash?

Figyelt kérdés

a video talán megnehezít választ adni ;)


http://www.youtube.com/watch?v=2AZr65E7s_s


2010. szept. 4. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
szerintem inkább a legismertebb, Hendrix után, és talán ezért mindenkinek ő ugrik be. ez a videó meg király, szétröhögtem a fejem rajta :D
2010. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy túl van értékelve?
2010. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
10 emberből 9 azt mondta.
2010. szept. 4. 21:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

10 emberből 9 azért monnd ilyeneket, mert csak szeretnének ilyen jól játszani, mint Slash :)

Nincs túlértékelve.

2010. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a videó, most komolyan :D milyet szakadtam rajta.


Amugy meg egy kicsit valóban túlértékelt, mert nagyon jó gitáros ugyan, de azért nem kéne beszűkültnek lenni és 30 év után is ugyanazt szajkózni, hanem körül kellene nézni a megfelelő helyeken, napjainkban is vannak ilyen jó zenészek.

2010. szept. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem mondtam, h Slash az egyetlen jó gitáros :)

Való igaz, h a mostani "piacon" nagy tehetségek vannak.

2010. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
a videóban a 2010 es albumáról kiadott zenészekkel játszik, éppen egy scom-ot, szóval teljesen nem igaz hogy 30 éve nem tud elszakadni, Axl Rose az aki nem tud újulni, miatta nincs Guns N Roses 2010-ben. A videórol pedig: szerintem egy mai "olyan" tehetséges gitáros azt a Gibsont belevágta volna a befutó rajongója fejébe, hiszen oda a koncert, én is így tettem volna, és én ezért nem nevettem rajta, mert SLASH törött nyakú gibsonnal tobátt játszotta a szólót, ez nem nevetséges, ez nem túlértékelés...ennyi
2010. szept. 5. 10:17
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem értetted meg, mire akartam kilyukadni. A túlértékeltség alatt azt értettem, hogy nem csak ő létezik. Már kicsit unalmas, hogy Slash így, Slash úgy. Amugy meg szinte tudom, hogy ezt is hiába írtam le, mert bár a véleményemre voltál kíváncsi, mégis makacsul elkezdted a saját igazadat hangoztatni.
2010. szept. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak képzetteb gitárosok, meg jobb arcok, de egydül Slash-nek már csak a gitárhangzása egyedi. Senki más kezében nem szól úgy a hangszer. Nyilván nem láttam még mindenkit, de senki nem játszi annyira természetesen és könnyedén a gitárján ebben a műfajban. Az pedig, hogy '80-as évek közepétől azt nyomja, amit tud, nem gáz. Mind a mai napig forog nálam az appetite lemeze és fedezek fel benne újdonságokat. Pedig valljuk be, alapvetőleg egy jack ide, jack oda, feltekerem a gaint, nem egy túlbonyolított zenéről van szó. Ami bonyolult benne az éppen Slash tudása. Vele kapcsolatban éppen az lenne a furcsa, ha holnap megjelenne egy Vai féle ibanezzel, 30 effekt pedállal a kontroll láda előtt, a háttérben pedig midi vezérlésű rack effektekkel és villogtatná a technikai tudását.
2010. szept. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
úh szegény...:D
2011. márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!