Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » SŰRGŐS! Melyiket érné meg...

SŰRGŐS! Melyiket érné meg jobban? Van egy Stagg L300 gitárom, és szeretnék érdeklődni, hogy vegyek bele egy Seymour Duncan Pro Slash hangszedőt, vagy hagyjam ezt a gitárt, adjam el és vegyek egy Epiphone Les Paul Special II-t?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
melegem ajánlom hogy vegyél inkább másik gitárt... hiába veszel baromi jó hangszedőket ha gitárod rossz minőségű fábol van... az néhány szempontból fontosabb is mint a hangszedők! szal én a másik gitárt ajánlom! :)
2011. szept. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a helyedben inkább gyűjtögetnék még... nem tudom mennyire küldöd a dolgokat és mennyire gondolod komolyan, de szerintem érdemesebb lenne egy jobban összerakott szépségbe fektetni.

a stagg-ba a SD hangszedőket felejsd el. nem éri meg még úgy sem.

2012. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!