Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Külföldi rockzenét keresek....

Külföldi rockzenét keresek. Mi lehet az előadó és cím? Kárpátia rajongók előnyben

Figyelt kérdés

Szóval koncert előtt játszák cd-ről.Egy kisbaba sír benne. Gondolom több koncert előtt is ezt a cd-t adják le.A lányomnak szeretném.

Egyébként szuperjó zenéket nyomnak koncert előtt de egyiknek sem tudom az előadóját.


2010. szept. 4. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
nem vagyok kárpátia rajongó kimondottan,a dalaik jók,de a stílus amiben játszanak halálgyenge.ha metálban játszanának az más lenne.így is jó,csak egy kicsit gyenge!
2010. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az igazi rock:sepultura,all shall perish,ilyesmik.a kárpátia sem sima rock,hanem nemzeti rock.nem vagyok kimondott kárpátiás,de szeretem azt is,csak azért nem vagyok rajongó,mert a dalszövegek ugyan jók,de a sítlus elég gyenge(ami nem mindíg rossz!)de ha metálban játszanának jobb lenne!sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni,és csak ennyi infó alapján(és nem akarlak elkeseríteni)valószínű senki nem fog.legalábbis normális választ adni.bocs,majd holnap megpróbálok keresgélni!
2010. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A Kárpátiáról már sokan leírták a véleményüket, ezen az oldalon is. Ezért erre nem kellene időt pazarolni.Mindenki azt szereti amit szeret.Kész.

Engem a szám érdekelne amit cd-ről nyomnak koncert előtt.Aki volt már az valószínű hallotta, aki csak simán ismer ilyen rockszámot annak beugorhat esetleg.

2010. szept. 4. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Hirtelen a Runaway train jut eszembe a Soul Asylumtól...bár annak csak klippje ilyen, szval gondolom nem az az

Milyen fajta rockzene?Alternatív,heavy metal?

2010. szept. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg itt (Kárpátia Hivatalos Oldal -> Fórum):

[link]

hátha vki tugya

2010. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!