Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen shoegaze bandakat...

Milyen shoegaze bandakat hallgattok? Van kedvenc? Ajanlanatok parat?

Figyelt kérdés

2021. nov. 23. 10:28
 1/3 TR75 ***** válasza:

Én igazából már régen feladtam a stílusok és műfajok számontartását, egyszerűen annyira keveredik minden mindennel, hogy egy-egy együttesre első hallásra ráaggatnak egy címkét és onnantól az van.

De pl. Képzelt város.

Vannak inkább ilyen és inkább olyan számaik, de szerintem ők valamifajta posztrock-shoegaze-artrock akármit játszanak.

[link]

Nekem nagy kedvencem tőlük az Anatolij (az album), de a Samizdat is jó lett (amúgy meg a Mit nekemet hallottam először).

2021. nov. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igazából a Lush az egyetlen shoegaze banda, amit hallgatok, de azt nagyon szeretem.
2023. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2/2 huha a lush tenyleg szuper banda!! Mindig vidamabb, motivaltabb leszek mikor őket hallgatom:>
2023. márc. 7. 10:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!