Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyibe kerül egy top magyar...

Mennyibe kerül egy top magyar producernél egy zene teljes elkészítése?

Figyelt kérdés
Beat készítéssel, zene felvétellel és az utómunkákkal mennyibe kerül nagyságrendileg egy ilyen?

2021. nov. 24. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milliós nagyságrendű összeget saccolnék.
2021. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne költs producerre, azok élősködők! Ma már saját magad is el tudod készíteni ugyanolyan minőségben. Rapben nem vagyok otthon, de ha jól tudom, vásárolhatsz alapot, aztán már csak egy jó minőségű mikrofon kell.
2021. nov. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

előző


Ezt így elméletben tök jól hangzik elmondani meg minden, csak a valóságtól messze van. Attól hogy valami nullkilóméteres kóklerek vesznek egy jobb mikrofont, meg valami normális alapot, még nem lesz olyan minőségű produktum a végeredmény, amit mondjuk egy szakértő gárda gondozott....

2021. nov. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon műfajfüggő.


Ha csak vmi primkó rap alap kell, azt jó pár hónap komoly (!!!) tanulással te is össze tudod pattintani, nem nagy ügy. A naaagy magyar producerek egy része eleve lop innen-onnan, azaz letorrentezi az amúgy fizetős kiteket, aztán azokkal bűvészkedik. Én nem adnék érte egy fillért sem.


A komoly produceri munka viszont drága, mert zenei tudás, sokféle eszköz és tapasztalat kell hozzá, meg naprakész ismeretek a friss trendekről.

2021. nov. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 Maximum eladhatóbb lesz, ha producerrel dolgozik, de jobb minőségű biztosan nem.
2021. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!