Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed erről a zenéről?

Mi a véleményed erről a zenéről?


2021. dec. 1. 22:09
A kérdező szavazást indított:
rossz
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem igazán tudom hova tenni. Zeneileg nekem olyan modernített balkáni zenestílus... (De majd a műveltebbek megmondják.)

Soha nem hallottam még erről a "bandáról".

Hozzáteszem, ügyesen használ bizonyos "eszközöket", hogy "eladja" az alkotást... :,D

2021. dec. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki gondolta hogy megint valami furcsaság lesz, de maradhatsz a dal kifejezésnél nyugodtan.
2021. dec. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Relatív, hogy mi furcsa. Inkább a Kádár rendszerben ragadtaknak nem megszokott.
2021. dec. 1. 23:10
 4/7 Mansour ***** válasza:
86%
Leginkább a 80-as és 90-es évek alternatív magyar zenéire emlékeztet, egy kis balkáni beütéssel. Én szeretem a balkáni zenéket, és annak idején a magyar alternatívokat is szerettem. Most már nem annyira kedvelem az ilyen zenéket, de még mindig sokkal szívesebben hallgatom, mint egy átlagos popzenét. Viszont nagyon jó ötlet, hogy a végén átmegy elektronikusba, az átmenet is nagyon ügyesen van megoldva. Emiatt "továbbjutó" nálam a dal. :)
2021. dec. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Baromság
2021. dec. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
Furcsa volt, nem tudom nagyon hova tenni, nem az én stílusom
2021. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
17%
Csak a techno
2021. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!