Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szeretitek a kedvenc...

Miért szeretitek a kedvenc zenei műfajotokat?

Figyelt kérdés

Szeretném jobban megérteni az embereket, akik máshogy gondolkodnak, ezért kérdem, hogy akik bizonyos műfajokat szeretnek csak, miért pont azt?

Pl (komolyzene, opera, keményzene, pop, rap, jazz, country, stb...)

Senkit nem fogok lepontozni, aki normálisan válaszol, mi az a plusz amit azokban a zenékben szerettek?

Előre is köszi :)



2021. dec. 4. 17:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Pop-rock

Mert nem olyan túl kemény, mint a heavy metal, de nem is olyan lágy, mint a techno/pop.

2022. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
32%
Nem, de
2022. júl. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nekem mostanság a jazz.


És azért, mert mindig azt szerettem ami a szívemben volt, most megérintett a jazz. Egy intelligens zenei stílusnak tartom, a jazz balladák képesek nagyon megérinteni a lelkem. Tetszik benne, hogy olyan sokféle hangszerrel képesek szuper jó zenéket előállítani. Ez egy olyan stílus, amit nem géppel állítanak elő. A mai világba szerintem ennek van a legnagyobb értéke. És nagy tudás kell egy jó jazz zenéhez, ami azt is mutatja, hogy ott van tehetség. Nem ilyen tóthandi féle okádék, amire a falusi 8 általánossal rendelkezők tombolnak a falunapon a csöves bor után.


A Jazz egy igazán minőségi műfaj, tehetséges előadókkal, adott esetben mély érzelmes zenékkel, improvizációkkal. Gyönyörű mély hangokkal a nagybőgőnek köszönhetően, és szép élénk magas hangokkal, pl klarinéttal vagy trombitával.


Tunyacsáp például tudta, hogy milyen a jó zene :)

2023. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!