Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kérhetnék egy kis segítséget?

Kérhetnék egy kis segítséget?

Figyelt kérdés

Elektromos gitárhoz szeretnék venni pedált, amivel ki be lehetne kapcsolni a torzítást, és nem kéne a gombot nyomogatni.

Illetve szeretnék egy wah pedált is, esetleg tudnátok ajánlani?



2021. dec. 17. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez máris három kérdés, amire végtelen válasz lehet. Az első gondolatom, hogy az erősítődhöz szeretnél egy távkapcsoló pedált, ami a csatornák közt vált. Erre keress rá a gyártó oldalán. Megvásárolható hangszerboltokban, vagy használtan, esetleg le is gyártható, gyártatható. Jó és egyszerű esetben csak egy sima kapcsoló, de komolyabb esetben, összetettebb digitális kombóknál már kis "űrhajó", amihez csak a gyárit tudod megvenni.


Vehetsz még egy torzítópedált, ami a tiszta csatorna használatával kapcsolgatható. Esetleg multieffektet, amin van wah pedál is, ami most két legyet ütne egy csapásra.


Külön wah pedált venni van értelme, csak kábé annyiba kerül egy normálisabb minőség, mintha a fent említett multieffeket vennéd, amiben alapból van ez a lehetőség(is).


Nem fejtem ki bővebben, könyvet lehetne írni róla. Ha kérdésed van, majd felteszed, vagy önállóan kezdesz nyomozni. Javaslom, hogy a legnépesebb FB/gitáros csoportba lépj be és kérj tanácsot. Nézz körül Gsfanatic oldalon, ott minden "is" van eladó, használtan.

2021. dec. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A múltkor láttam a gs-en:


[link]

2021. dec. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2/2-es! Ez hogy jön ide?
2021. dec. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Gondoltam ha esetleg nem azt a vacakot akarja használni amit a kombó tud. A hirdetés pedig nem az enyém.)
2021. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!