Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha koncertre megyek a Papp...

Ha koncertre megyek a Papp Lászlóba, kell oltás?

Figyelt kérdés

Shawn Mendes koncertre mennék, de márciusban töltöm a 17-et, és nem oltathatom még be magam, mert a szüleim nem engedik. Viszont nem voltam még beteg, nincs kártyám.

Ha olyan felnőttel megyek, akinek van kártyája, én is bemehetek?

Ezt az oldalt néztem, nem tudom, még érvényes-e: [link]



2021. dec. 28. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"Sportrendezvények, a zenés-táncos rendezvények, illetve a zárt térben tartott, vagy 500 főt meghaladó szabadtéren tartott egyéb rendezvényeken csak védettségi igazolvánnyal lehet részt venni. A 18 év alattiak is csak védettségi igazolvánnyal vagy védett személy felügyelete mellett vehetnek részt ezeken a rendezvényeken."
2021. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom..De egy koncert miatt beoltatnád magad?
2021. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%

#2 Én éppen emiatt mondtam vissza az Amaranth koncertre szóló jegyemet, állítólag visszakapom az árát.


Már az is nonszensz, hogy a 2020 december 4 helyett 2021 májusáról is halasztott koncert halasztásáról van szó, amit most 2022 január 28-ra írtak ki....

2021. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!