Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Más is bedölt az Eluveitie...

Más is bedölt az Eluveitie zenekarnak?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsa a kérdés megfogalmazás és értelme sincs.

Pár dalukat hallgatva mondtam, hogy ez egy nagyon jó együttes. A dalok a Call of the mountains, Epona és még 1 hasonló volt. Mentem is az Apple Music-ra hallgatni őket, erre azt tapasztaltam, hogy az albumaikon 1-2 dal kivételével az összes hörgős. (Hörgős metált nem szeretem.)

Ilyen értelemben mást is megtévesztett a zenekar?



2021. dec. 31. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Ugyanígy jártam én is.
2021. dec. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Folk metál. Mi benne az átverés?
2021. dec. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, nekem meg most kedvet csináltál. :D
2021. dec. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem ismertem őket, most belehallgattam pár számukba és teljesen jó hangzású folk-death metált játszanak, eddig talán a Slanias Song a kedvencem azok közül, amiket eddig hallottam tőlük. De semmi gond nincs azzal ha nem tetszik a hörgés, sokáig engem is zavart és értelmetlennek tartottam aztán valahogy megszoktam.
2021. dec. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eleinte én is teljesen utáltam, már egy hörgött szó is zavart. Most már minimális nem zavar, de azt még mindig nem szeretem, ha az egész dal hörgés.
2021. dec. 31. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

hát igen, a slágeres korszakukat sikerült elkapnod és ilyenkor nem tehet mást az ember, minthogy ezeken a dalokon is marad, mivel ők alapból melodeath metalból indultak el.

ha nem kenyered a höri, tedd fel az Evocation lemezüket, bár szerintem megtaláltad már, vagy Anna Murphy projektjét, amibe további 2 Eluveitie tag lépett átt egy zenekari vitát követően.

semmi megtévesztés nincsen. én meglepinek hívnám 😀

2022. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!