Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a legjobb lehetőségem?

Mi a legjobb lehetőségem?

Figyelt kérdés
Szóval holnap lenne hegedű vizsgám de nem tudok menni. Nagyon nagy szociális szorongásom van és nem tudok tömeg előtt fellépéni. Képtelen vagyok rá, már a gondolatától is a pánik roham kerülget. Alapból hegedűlni se szeretek abba akarom hagyni az egészet. Tudom túl sokáig vártam ezzel az egésszel, de az mennyire jó megoldás ha holnap rögtön suli után elmegyek a tanáromhoz, és megmondom neki hogy nem akarok többet zenélni és hogy nem tudok fellépéni. Igen, érzem hogy bunkóság ennyire utolsó percre hagyni, de tényleg nem tudok levizsgázni. Anyámmal ma beszéltem róla hogy abba hagyom, természetesen ki akadt, de végülis engedélyt adott rá. Nem lesz egy kedves dolog tőlem de ha oda megyek, elmondom hogy nem szeretek zenélni, nem akarok levizsgázni, majd megköszönöm az eddigi fáradozását akkor mennyire lesz dühös? Vagy mi mást tudok tenni? Szerintem ez lenne a legnormálisabb módja, de hátha van valami más lehetőség is....

2022. jan. 16. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudod annál jobban csinálni, mint amit leírtál. A tanár esetleg csalódott lesz, de dühös nem tud mire lenni. Ő akkor is megdolgozott és megkapta a fizetségét érte, ha egy tanuló sem zenei pályán folytatja.
2022. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát azért ne gondold hogy szépen és nyugodtan bele fog törődni azonnal.Biztos próbál győzködni,ami számodra nagyon kellemetlen lesz,mert nem ezt a reakciót várnád tőle.Vagyis hát nem azt akarod hallani tőle.Hanem hogy elfogadja.

Én a focival voltam pont így szociális szorongással.14 éves koromban hagytam abba.Apukám évekig vitt az edzésekre,járt a meccseimre gyerekkoromba végig.Nehezen fogadta el hogy csak úgy abbahagyom.Ráadásul az edző tehetségesnek tartott,és mikor abbahagytam később felhívott és próbált meggyőzni hogy folytassam.De végül a szorongás győzött sajnos.

Ha tehetséges vagy biztosan verni fogja a tanárod a fejét a falba,és nehezen törődik bele.

2022. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!