Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki az a T.Danny? És ez igaz róla?

Ki az a T.Danny? És ez igaz róla?

Figyelt kérdés
"Sosem felejtem el, amikor nyaron Siofokrol csatak reszegen kiraktak sztorikat, hogy asztalon tancolo szinten reszeg roma lanyok feneket csapkodjak es ilyen iszonyat proli modon viselkednek meg proli dolgokat kiabalnak. Aztan masnap reggelre levettek es jott a bocsanatkero story… 😅😅 amugy nem tudom, nekem mindig is kicsit eros volt, hogy T.Danny a 15-16 eves Zsebibaba (es hasonlo lanyok) kepeit lajkolgatja instan." Ez igaz?

2022. jan. 20. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valami zenész, szoktam látni youtube-on, bár még nem hallgattam bele. A többire nem tudok reagálni.
2022. jan. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Egy semmirekellő celeb pojáca. Jelentéktelen korszak a magyar zene fejlődésében, korszakában.
2022. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindent el lehet adni ami bulvár, a legtöbb sztoriak fele nem igaz. Az tudja csak, akiott volt. :)
2022. jún. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!